Як зрозуміти, що пора йти від чоловіка

Любляча жінка згодна терпіти і любити до кінця, і рішення піти часто приходить занадто пізно, інформує Ukr.Media.

Ознаки, за якими можна зрозуміти, що настав час розлучатися:

Коли ви вкладаєтеся у відносини одна. Якщо ви відчуваєте, що не отримуєте гідною віддачі від відносин, то не має сенсу витрачати час на такі відносини.

Якщо ви зловили себе на думці про те, що вам доводиться просити про любов та увагу. Шматочки випрошеної уваги — це не те, що називається любов'ю.

Коли ви йдете до різних цілей. Якщо ви хочете дітей, а він нову машину і відпустку, вам явно не по дорозі.

Якщо ви намагаєтесь щось змінити, але ситуація не змінюється. Кажете, лаєтеся, підходите з ніжними угодами, але нерозуміння і невдоволення не зникають? Все просто — ваш чоловік не хоче нічого змінювати, тому що йому все одно.

Коли ви практично не чуєте від чоловіка слова "ми". Якщо він не сприймає вас єдиним цілим, пора йти.

Якщо ви боїтеся його реакції на якісь слова чи вчинки, у стосунків немає майбутнього. Відсутність страху — запорука довіри, а без довіри не може бути щасливих відносин.

Коли ви відчуваєте, що для нього важливіше тільки він сам. Йому не цікаві ваші радості і печалі, він піклується про свій комфорт і йде до свого щастя.

Якщо він відмовляється забрати маму з ваших відносин. Мамин синок — це найгірший варіант розвитку подій. Сім'я — це не свекруха, це чоловік і дружина. Якщо ваш чоловік не бажає усувати свою матір, вам не по дорозі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *