Як знайти власника будинку або квартири

Це стало можливо після відкриття доступу до реєстру нерухомості за розумні гроші — всього 20 гривень з урахуванням комісії банку.

Відзначається, що якщо раніше в реєстрі можна було шукати власників квартири за адресою, то тепер можна шукати всі квартири громадянина по імені та прізвищу власника або за його податковим номером. База все ще не повна, але можна спробувати знайти тих, кого вже внесено в базу. Для цього потрібно:

1. Зареєструватися в Кабінеті цифрових сервісів Мін'юсту.

Для реєстрації нового користувача, можна перейти за цим посиланням. Спочатку пропонується ознайомитися з правилами роботи в системі, потім поставити «галку» у віконці і натиснути кнопку «реєстрація фізичних осіб та ПП». Відкриється така сторінка:

Тут обов'язково доведеться вказати ім'я-прізвище-по батькові, ввести ідентифікаційний код або серію та номер паспорта. А також придумати пароль, в якому обов'язково є цифра, велика і маленька латинські літери.

Після цього система видає логін, пропонує авторизуватися використовуючи новий логін і пароль. Потім відкриється сторінка поштової скриньки, на яку в майбутньому будуть приходити всі виписки.

2. Перейти в Кабінет електронних сервісів.

Зліва внизу — посилання на Кабінет електронних сервісів. Потрібен сервіс «Державні реєстри» (у верхньому лівому кутку).

В розділі «Державні реєстри» потрібен реєстр прав на нерухоме майно (позначений будиночком, в лівому верхньому кутку), пункт «Отримання інформаційної довідки».

Тут вас знову попросять авторизуватись.

3. Вирішити, за яким характеристикам будете шукати інформацію

Можна шукати інформацію про власників за адресою, за реєстраційним номером об'єкта нерухомості, по кадастровому номеру земельної ділянки. А з недавніх пір — за ідентифікаційними даними фізичної особи або юридичної особи.

4. Ввести дані для пошуку

Наприклад, дані по Олександру Завгороднему — керівника «Укрзалізниці», або його тезки.

5. Оплатити послугу

6. Отримати інформацію

В результаті цієї нехитрої операції виявилося, що у якогось Олександра Завгороднього є і земля, і нерухомість. Але, на жаль, незрозуміло, чи це Завгородній з «Укрзалізниці», або його повний тезка, або ці дані по кільком людям. Щоб не виникало такої плутанини, необхідно дізнатися індивідуальний ідентифікаційний номер людини.

Точно так можна знайти власника квартири або будинку — тільки тоді потрібно буде вводити адресу об'єкта нерухомості замість імені та прізвища.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *