Як швидко і просто повернути липучість застібкам на взутті

Я завжди не любила взуття, яке застібається на липучки. Ще з самого дитинства, коли батьки купували мені сандалі на липучках. Перший час все добре, а потім липучки перестають триматися. Це завжди доставляло велику незручність, тому мені здавалося, що взуття на липучках не для всіх, інформує Ukr.Media.

Згодом м'яка сторона липучки розпушується, і вона перестає нормально застібатися. Крім того, до неї липнуть нитки, шерсть вихованців або катишки з одягу. Раніше доводилося відносити взуття в майстерню під заміну і чекати поки пришиють нову. Це додаткові фінансові витрати, до того ж ситуація з часом може повторитися знову.

У цій статті ми розповім про те, як відновити липучки на взутті, одязі або рюкзаку. Спочатку самі не повірили, що все може бути так просто. Однак завдяки цьому способу старі липучки більше не стануть проблемою.

По-перше, нам знадобиться звичайна запальничка або сірник. Потрібно акуратно підпалити розпатлані кінці липучої частини. Тільки підпалювати потрібно особливо обережно, щоб не спалити ворсинки липучки. Виробляти цю процедуру найкраще над ванною з включеним струменем води. Таким чином ви убезпечите себе, якщо щось піде не за планом.

По-друге, потрібно за допомогою голочки акуратно видалити сміття з липучки. Буває так, що вона забилася чимось твердим — в таких випадках запальничка не допоможе.

До того ж варто дотримуватися особливої акуратності, щоб не обпектися. Коли розпатлані кінчики липучки підплавляться, вона буде застібатися як новенька. Цей спосіб ми вже перевірили не один раз, спробуйте і ви. Бажаємо удачі!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *