Хто такі насправді інтроверти: 15 цікавих фактів

Інтроверти іноді поводяться так, що це може здатися дивним. Добре бути інтровертом? Це дивлячись кого запитати, інформує Ukr.Media.

Зрозуміло, що екстравертам цього не зрозуміти. Але інтроверти не просто так поводяться певним чином: у них є на те свої причини.

Більшість людей мають масу помилок щодо інтровертів. Та що там — навіть самі інтроверти часом не усвідомлюють якихось фактів про себе, поки не прочитають їх в інтернеті або книзі.

Вони самі вміють себе розсмішити

Часом вони воліють бути в суспільстві самих себе. Їм подобаються свої ідеї, їм подобається мріяти, творити, читати, дивитися фільми, розслаблятися, а іноді вони здатні самі себе розсмішити.

Вас вони теж можуть розсмішити, але тільки якщо їм з вами досить комфортно, щоб поділитися своїми жартами. Серед коміків багато інтровертів, і цим пояснюється їх уміння помічати те, на що багато хто не звертає уваги.

Їм потрібна самотність, щоб набратися сил

Люди часто вважають інтровертів нетовариськими, боязкими і нудними. Але це далеко не так. Вони цінують справжні стосунки і можуть вести довгі вдумливі бесіди.

Вони не соромляться, а просто не люблять безглуздого спілкування. Тому їм потрібно бувати наодинці з самими собою, коли не потрібно надягати маску заради інших.

Їм подобаються і не подобаються інші люди

Вони люблять знаходити в людях хороше, пізнавати їх сутність і відчувати себе комфортно, коли не потрібно зайвих слів. Іншими словами, вони люблять цих людей. Але вони терпіти не можуть фальші, пліток, розмов про погоду та інших порожніх і безглуздих речей.

З-за такого двоїстого ставлення до людей інтроверти постійно гадають, до якої категорії віднести нову людину. Інтроверт весь час думає: «чи Варто мені знайомитися з ним ближче чи ні?»

Їм хотілося б, щоб інші вміли любити так само глибоко, як вони

Оскільки інтроверт мислить глибоко і прагне до справжніх відносин, він здатний дуже глибоко любити. Найчастіше інтроверт любить свого партнера сильніше, ніж той його.

Найсумніше, що інтровертам в партнери зазвичай дістаються екстраверти, які не можуть відповісти настільки ж глибокою взаємністю.

Вони високо цінують відданість

Якщо інтроверт витратив час, щоб дізнатися вас ближче, значить, ви для нього важливі. Він не звик розкидатися друзями. Інтроверту потрібні справжні друзі, які ніколи не зрадять.

Тому зрада глибоко ранить інтроверта. Він дуже ретельний у виборі друзів. Якщо у вас є друзі-інтроверти, знайте, що вони люблять і поважають вас всією душею.

Вони не люблять несподіваних гостей

Вони взагалі не люблять несподіванок, але особливо це відноситься до непроханих гостей. У них весь час розплановано. Вони знають, чим будуть займатися весь день, і не хочуть, щоб їх відволікали.

Приходячи в гості до інтроверта без попередження, ви руйнуєте весь його день. Не треба так робити.

Їм не нудно, навіть якщо вам здається, що це так

Інтроверт цілком може веселитися без того, щоб підстрибувати на місці. Інтроверту взагалі рідко буває нудно, тому що більшу частину часу він занурений в глибокі роздуми. Думки не дають їм нудьгувати.

Це творчі особистості, яким самотність допомагає набратися сил і зосередитися. Не турбуйтеся: вони не нудьгують!

Вони люблять проводити час з дітьми, але їм потрібен відпочинок

У дітей свій склад особистості, так що вони запросто можуть бути екстравертами. Інтроверту цікаво спостерігати за ними і спілкуватися з ними, але час від часу йому все одно потрібен відпочинок.

Інтроверти — прекрасні батьки: вони завжди можуть відповісти на найскладніші питання, вони терплячі, дуже люблять дітей і не дають нудьгувати. Тільки дайте їм можливість заряджатися.

Час від часу їм потрібно виходити в світ

Інтроверти не люблять проводити на самоті весь час. Іноді їм хочеться вийти у світ і побачити щось нове. Вони з задоволенням сходять на каву — просто вони не люблять поверхневих відносин і порожньої балаканини.

Поспілкувавшись з друзями, вони знову хочуть якийсь час побути на самоті. А через пару днів самітництва їм знову потрібне спілкування.

Їх дратує жага до уваги

Вони не люблять бути в центрі уваги, а люди, які поводяться фальшиво, аби привернути увагу інших, щиро їх дратують. Іронія в тому, що як раз у інтровертів можна було б багато чого навчитися. Але вони уникають пильних поглядів.

Зате оратори з них виходять прекрасні, тому що вони дотепні. Ось тільки після своєї промови вони навряд чи захочуть спілкуватися з аудиторією.

Вони не відповідають на дзвінки з невідомих номерів

А іноді і з відомих. Нічого особистого, але у інтроверта запросто можуть бути свої причини, чому він не хоче з вами розмовляти тут і зараз.

Можливо, у нього складний період і йому треба все обдумати. Можливо, він над чимось працює, або просто не готовий до довгої розмови. Непередбачені телефонні дзвінки застають інтроверта зненацька, а ще він завжди побоюється безглуздої балаканини на абстрактні теми, тому воліє листуватися.

Зазвичай вони не засуджують інших

Інтроверт — як правило, людина тиха, наглядова і задумлива. Опинившись серед людей, він уважно до них придивляється. Це допомагає йому краще розібратися в ситуації.

Через це багатьом здається, що мовчазний інтроверт потай їх за щось засуджує. Найчастіше це не так. Якщо ваша поведінка дійсно дратує інтроверта, він буде незадоволений, але постарається якомога швидше про це все забути, щоб не витрачати внутрішні резерви на даремні думки.

Їх легко відволікти

Надлишок стимулів інтровертам дуже заважає. Вони люблять працювати в тиші і самоті. Їх відволікають сторонні шуми — капає кран, неритмічний стукіт, різні фонові звуки…

Рухи на периферії зору теж можуть відволікати їх. А найгірше — коли хтось нависає над ними під час роботи. Ніколи не стійте за спиною у працюючого інтроверта!

У них не поганий настрій

Інтроверт зазвичай занурений у свої думки. Він може думати цілий день — так уже в нього влаштований мозок. Оточуючі чомусь схильні приймати цю задумливість за поганий настрій, але це абсолютно безпідставно.

Якщо запитати інтроверта, чи задоволений він, найчастіше виявиться, що цілком. А якщо вам вдасться здружитися з інтровертом, ви виявите, що у нього дуже живий і цікавий розум.

Іноді вони бувають душею компанії

Це не означає, що вони хочуть нею бути. Вони можуть грати цю роль з ввічливості, гостинності або дружелюбності. Інтроверт завжди знає, як розважити інших, просто не дуже це діло любить.

Така поведінка для нього не природна і вимагає докладання зусиль, тому він обирає близьких друзів і серйозні розмови. А для розваги натовпу на вечірці доводиться говорити про поверхневі дрібниці. Інтроверт вміє це робити, але внутрішньо він здригається.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *