Хлопчик уперше в житті підстригся в 9 років заради благородної мети — ось як він виглядає без пишної зачіски

Минули ті далекі дні, коли шикарні зачіски були перевагою чоловіків, адже на тих, хто не стрижеться, зараз часто дивляться докірливо. А ось маленького Райлі не хвилювали пересуди людей, і в дев'ять років його називали "Рапунцель" через довгу косу, інформує Ukr.Media.

Заради добра

Поки хлопчик був зовсім маленький, батьки його не стригли, бо не хотіли. Його кучері доросли до плечей. Але коли вони зважилися на цей крок, чинила опір уже сама дитина. Хлопчик був так сильно натхненний улюбленим футболістом, що не замислюючись, зважився і далі відрощувати зачіску. І це при тому, що в кумира волосся досягало плечей.

Мама не опиралася його рішенню. І через кілька років Райлі відростив шевелюру ледь не до пояса. Хлопчик старанно доглядав за волоссям, воно було світлим і шовковистим.

Але одного разу, коли йому виповнилося дев'ять, він заявив про бажання позбутися шевелюри і пожертвувати її на перуки для дітей, хворих на рак. Сім'я підтримала його прагнення.

Юного Райлі привезли в перукарню. Спочатку він відчував тривожність через першу стрижку. Коли пучок опинився в його руках, він не міг повірити, що хвіст такий довгий.

Після цього невеликого добродушного жесту, дитину запросили на радіо, щоб вона поділилася своїми враженнями. Поки не ясно, чи повернеться хлопчик у свій колишній образ, адже на це потрібен час. Але завдяки волоссю його знали, воно стало його відмінною рисою.

Власне, не всі люди, дізнавшись його історію, повірили, що на фотографіях дійсно хлопчик. Багато припускали, що на знімках до стрижки позує його сестра.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *