Геніальні хитрощі з гліцерином

Я його використовую, де тільки можна. І в косметичних процедурах під час догляду за шкірою. Але перш за все полюбила його за неоціненну здатність очищати будь-які поверхні і виводити плями, інформує Ukr.Media.

Є 2 види гліцерину: натуральний — на основі олій та синтетичний. Нам, звичайно, потрібен перший. Я собі давно поставила за мету по можливості відмовитися від побутової хімії. І цей гідний препарат служить чудовою підмогою — екологічний та економить сімейний бюджет.

Розповім, як використовую гліцерин у побуті. Упевнена, я не одна так.

Скляні покриття

Моя мама завжди каже: "очі квартири повинні сяяти!", маючи на увазі, звичайно, вікна. Я це твердо засвоїла ще в дитинстві, і вікна завжди ідеальні. Секрет простий, як двічі по два.

  • Рецепт: 100 мл води + 60 мл гліцерину + 6-8 крапель нашатирного спирту. Скляні поверхні не просто сяють, вони захищені від пилу.

  • Щоб дзеркало у ванній не потіло, змішайте 1 ст. л. гліцерину та 10 ст.л. спирту етилового чи горілки. Обробіть, потім висушіть ганчіркою з мікрофібри.

Ідеальні поверхні

  • Якщо нанести кілька крапель гліцерину на вологу ганчірочку і протерти меблі, покриті лаком, це вплине на полірування. Меблі заграють яскравими фарбами. Те саме стосується і дзеркальних покриттів.

Для миття підлоги цей засіб також підходить. На 5 літрів теплої води використовуємо 1 ст. л аптечного складу. І все!

Побутові прилади

  • Натирайте нерозведеною гліцеринкою панелі та корпус техніки. Як говорилося вище — блиск і чистота забезпечені.
  • А для того, щоб продовжити життя холодильнику, після миття натріть гумку гліцерином. Це допоможе забезпечити еластичність ущільнювача дверцят.

Пом'якшення випраних речей

Цей спосіб добре працює з махровими рушниками, постільною білизною.

  • Після прання витримайте білизну 15 хвилин у складі: 1 ч.л. гліцерину на 3 л. води. Після прополощіть у розчині: 1 ч.л. аміаку на 1 л. води. Речі стануть м'якими та заграють яскравими фарбами.

Виведення плям

Я не знаю кращого засобу для позбавлення від різних ляпок, ніж дешевий і екологічний гліцерин. Він справляється з будь-яким видом забруднень. Але наведу як приклад найбільш ходовий.

  • Ягідні сліди видалить такий склад: яєчний жовток + пляшка гліцерину (40 гр.). Через 3 години змиваємо вологою ганчіркою і перемо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *