Експерти назвали головну жіночу помилку, здатну зруйнувати всю сім’ю

Як це не парадоксально, частою причиною розпаду сім'ї є діти. Дивно, чи не так? Здавалося б — саме поява дітей має робити сім'ю міцнішою і щасливішою. Адже сенс створення родини закладений саме в них, в дітях. І тут раптом йдеться про розлучення. Що ж відбувається? Спробуємо розібратися, інформує Ukr.Media.

Тато, мама і я — це вже сім'я

Сім'я — це двоє: чоловік і жінка. Але щасливою вважається сім'я, в якій з'являються діти. Саме батькам малюк дарує першу посмішку, радує першими зубками, і першими самостійно зробленими кроками.

Але тоді ж у родині починають виникати і перші скандали: чоловік дорікнув дружину в неправильному сповиванні, хтось — в недостатній увазі до малюка, у якого почали різатися зубки. Сваряться навіть через дрібницю: яке перше слово вимовив малюк — мама чи тато?

Але це тільки початок. Всю свою увагу, і всю любов мама переносить на малюка, геть забувши про чоловіка. Навіть коли він попросить нагодувати його обідом — дружина відмахнеться від нього, як від настирливої мухи: дістань в холодильнику.

Для жінки дитина — завжди на першому місці. Вона холоне до свого чоловіка, а він відчуває себе ніби зайвим у родині.

І в цьому найголовніша помилка жінки — цілком і повністю віддавати себе дитині.

Взаємини в парі

Коли у родині з'являється дитина — вона стає центром уваги для батьків. Але так як чоловік постійно знаходиться на роботі — він менше своєї дружини може приділити уваги своєму чаду. Мати ж знаходиться біля малюка постійно, і робить дитину "центром Всесвіту": все для донечки, або для сина. Якщо малюк заплаче на руках у батька — мама готова влаштувати справжній скандал, звинувачуючи чоловіка в цьому плачі.

Переконати жінку в тому, що батько не менше неї піклується про дитину, і намагається якомога більше грошей принести в сім'ю — марно. Вона звинувачує його в безсердечності і в черствому ставленні до малюка, тим самим провокує негативну атмосферу у родині. У свою чергу, це завдає шкоди у вихованні дітей.

Позитивна атмосфера у родині

Уявлення про щасливу сім'ю у дитини формується вже з дитинства. Вона гордо і щасливо крокує з батьками, які ведуть її за руки на прогулянці. Вона щаслива бачити, як тато цілує маму, а потім разом вони цілують в щічки свого малюка з двох сторін. Покупки в магазині теж роблять всі разом, вибираючи для малюка найкрасивіші іграшки. Вони втрьох ходять в кафе поласувати морозивом, по черзі відводять малюка в дитячий садок і забирають його звідти.

Чи багато потрібно дитині для щастя? Там, де в будинку панує позитивна атмосфера і взаємна любов — робить дитину щасливою, і формує в неї майбутню особистість, яка свою сім'ю буде будувати за моделлю своїх батьків.

Батьки зобов'язані пам'ятати про те, що здорові відносини у родині дитина візьме з собою в майбутнє, і буде прагнути побудувати свою сім'ю за принципом тієї, в якій виріс він сам.

Ресурс на старість слід закладати уже сьогодні. Батько повинен розуміти, що діти залишаються з ними не назавжди: подорослішавши, вони створять свої сім'ї і подарують їм онуків. Все знову повториться спочатку. А дідусь з бабусею залишаться удвох, і будуть милуватися своїми чудовими онуками, і згадувати свої перші побачення, і перший поцілунок.

Подружжю варто пам'ятати, що коли вони стають батьками, то не перестають бути подружжям. Тому в родині потрібно розподілити ролі так, щоб кожен відчував турботу про себе і був щасливим.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *