Декілька порад по очищенню водопровідної води, не застосовуючи фільтр

Досить відправитися у відрядження або на відпочинок в інший регіон, як одразу може виникнути проблема. Фільтра немає, дистильованої води теж, а про якість проточної нічого не відомо. Тоді на допомогу прийдуть перевірені роками методи, які врятують від харчового отруєння, інформує Ukr.Media.

Активоване вугілля

Активоване вугілля – абсорбент, який є в кожній аптечці. Щоб очистити воду з допомогою вугілля, досить помістити у воду кілька таблеток (у співвідношенні 1 таблетка на 1 л рідини), а потім процідити воду через марлю.

Можна вчинити інакше: покласти потрібну кількість таблеток у вузлик з марлі і занурити у воду. Залишити на ніч, а вранці витягти вугілля, вода буде безпечною для вживання.

До речі, активоване вугілля використовується в фільтрах-глечиках, так що очищення за таким методом буде практично таким же за результативністю.

Срібне очищення

Здавна столові прилади виготовлялися зі срібла. Дорогоцінний метал високо цінували за його антисептичні властивості. Донині в деяких країнах збереглася традиція дарувати на народження дитини срібну ложечку, так намагаються мінімізувати для дитини ризик отруєнь.

Срібло ефективно застосовують для очищення води. Для цього в ємність поміщають виріб зі срібла (це можуть бути і столові прилади, і монети, прикраси), залишають на 7-8 годин. За цей час у воді гинуть мікроби, і її загальні властивості значно поліпшуються.

Горобина червона

Цей спосіб очищення води теж дістався нам у спадок від старшого покоління. Досвідчені лісники і мандрівники радять очищати воду, помістивши в неї гроно горобини. Ця рослина володіє знезаражувальною дією, містить безліч вітамінів і мікроелементів.

Якщо ви знаходитесь на природі, воду з грона горобини можна прокип'ятити на багатті, так ви упевнитеся, що її вживання не завдасть шкоди. В домашніх умовах можна покласти гроно чистих ягід в миску з водою і почекати 2-3 години. Цього часу буде досить, щоб добитися хорошого результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *