Ці фрази здатні зміцнити ваші стосунки з коханою людиною

Багато людей недооцінюють важливість вербальної комунікації, однак фрази, які ми вимовляємо, значною мірою впливають на відносини, інформує Ukr.Media.

Односторонні відносини, у яких один дає, а інший лише приймає, рідко стають міцними — завжди повинен відбуватися взаємообмін. Як чоловіки, так і жінки хочуть чути компліменти й приємні слова від своїх партнерів, але часто (з тих чи інших причин) людям може бути складно висловити те, що вони відчувають. Не слід недооцінювати слова, реакції і фрази, які ви говорите, вони можуть змінити відносини у кращий бік і зробити їх ще яскравішими, міцнішими і цікавішими.

За допомогою подяки, теплих слів і компліментів людина віддає частину своєї любові та турботи партнеру, мотивує, надихає, дає йому можливість відчути себе коханим і значущим. Варто розуміти, що контакт з партнером може також відбуватися і на невербальному рівні, але саме за допомогою слів нам легше і зрозуміліше донести свої почуття. Інтуїтивно ми завжди знаходимо потрібні слова, коли живемо у злагоді з собою, але через внутрішні комплекси, тривогу, скутість або гордощі часто трапляється таке, що ми не висловлюємо власні емоції, боїмося перехвалити і рідко говоримо партнеру про свої почуття.

Звичайно, важливо розуміти, що у кожному випадку усе є індивідуальним — не варто використовувати шаблонні вирази, якщо ви не відчуваєте, що маєте бажання вимовляти їх щиро. Однак у якості прикладу можна розглянути дев'ять фраз, які допоможуть висловити свої почуття і зміцнити ваш союз.

"Я поважаю тебе і твою думку, але хочу робити те, що мені подобається"

Головний сенс цієї фрази полягає у взаємоповазі. Саме вона є головним секретом міцного союзу, проте люди, що перебувають у відносинах, часто забувають про це — бажаючи догодити партнеру, вони жертвують собою і власними інтересами.

Важливо пам'ятати, що як чоловікові, так і жінці приємно перебувати поруч з рівним партнером — людиною, яка щиро цінує і поважає себе, має свою думку і робить свій вибір. Взаємна повага означає, що люди враховують почуття та інтереси одне одного і ставляться до свого партнера так само, як хотіли б, щоб ставилися до них. Повага дозволяє виключати ситуації, коли одному з партнерів здається, що другий на нього тисне або намагається ним маніпулювати. У парі ви у деякому сенсі є відображенням одне одного і, поважаючи себе, ви робите приємну річ і своєму партеру, а ваші відносини стають якіснішими і міцнішими.

"Мені з тобою добре"

Інші варіанти: "Я помітив(ла), наскільки спритно ти це зробив(ла)"; "Мені подобається, як ти посміхаєшся"; "Ти добре сьогодні виглядаєш"; "Ти — відмінна людина"; "Ти мені подобаєшся". Це — концепція словесних "погладжувань", вид взаємодії людини з оточуючими, за якого вона спрямовує свою увагу на партнера, і, звертаючись до нього, сигналізує про те, що визнає його присутність або його самого як особистість. Партнер при цьому відчуває позитивні емоції і почуття. Іншими словами, використовуючи подібні фрази, ви підкреслюєте значущість людини і даєте їй зрозуміти, що вона є важливою для вас.

"Кожен з нас має право на особистий час"

Обом партнерам у відносинах необхідно знати, що його або її бажання провести час далеко від другої половини не буде сприйняте негативно.

Потрібно розуміти, що існують два основних типи особистості — закритий або відкритий. Якщо ви, наприклад, — інтроверт, вам буде життєво необхідно проводити час на самоті і у тиші або за улюбленим заняттям, відсторонившись від усього світу. А якщо ваш партнер є екстравертом, то для нього важливою частиною життя буде спілкування з людьми, галасливі компанії, нові знайомства і друзі. Важливо розуміти і приймати особливості одне одного, а також давати коханій людині час для себе.

"Я злюся, коли…"

Висловлювання негативних емоцій — не менш важлива частина комунікації з партнером, ніж слова кохання або похвала. Не варто збирати і тримати у собі негатив — якщо вам щось не подобається, ви в змозі розповісти про це коханій людині. При цьому важливо говорити саме про власні почуття, а не інтерпретувати слова або вчинки партнера і висувати йому претензії, що засновані на ваших здогадках — намагайтеся говорити саме про те, що вас турбує зараз (і чому). У такий спосіб ви зможете донести свою позицію і залагодити конфлікт.

"Мені важлива твоя думка"

Фрази, які висловлюють бажання дізнатися, чим цікавиться партнер, що він відчуває, що він думає, безумовно варто вимовляти частіше. При цьому важливо розуміти, що ви і ваш партнер маєте право на свою думку та власну позицію, а тому ніхто з вас не повинен робити висновок про іншого за його світоглядом.

"Давай спробуємо знайти спільне рішення"

Слова, що виражають бажання примиритися з партнером і прийти до компромісу, незамінні у спірних ситуаціях. Незважаючи на те, що чоловіки і жінки можуть по-різному дивитися на процес примирення, у подібних ситуаціях завжди краще займати зрілу позицію і намагатися не загострювати конфлікт. Обговоріть корінь проблеми, проаналізуйте подію і спробуйте разом знайти рішення, яке влаштує вас обох.

"Я ціную те, що ти робиш для мене"

Слова подяки за те гарне, що зробив або робить зараз стосовно вас партнер, вкрай важливі, але при цьому багато людей припускаються кількох помилок у цьому питанні:

  • не висловлюють ніякої подяки;
  • надмірно дякують, підлещуються або перебільшують;
  • ніяковіють і вважають себе негідними зробленого партнером.

Часом людям важко висловлювати подяку — через наявність комплексів і психологічних травм вони сприймають щось гарне на власну адресу у якості послуги, починаючи думати, що тепер повинні подарувати відповідну послугу. Важливо навчитися приймати гарне із задоволенням — якщо ваш партнер робить для вас щось приємне і вам це подобається, просто насолоджуйтеся моментом і демонструйте ті емоції, які відчуваєте. Іноді відкритий прояв радощів і є кращою подякою.

"Я тебе кохаю"

Щиро говорити слова кохання і не чекати на відповідь на них — корисна навичка. Якщо ви дійсно відчуваєте почуття до людини, не варто на щось чекати і сумніватися, навіть усвідомлюючи, що ці слова змінять статус ваших відносин. Ваша любовна історія — не гра, де є переможці і переможені, а тому не варто інтригувати і маніпулювати партнером — набагато краще йти за покликом свого серця (звичайно, у розумних межах).

"Я тебе хочу"

Дуже часто пари не обговорюють власні сексуальні уподобання і фантазії, боячись шокувати або відштовхнути партнера — люди роками живуть під одним дахом, накопичуючи невдоволення, але при цьому не наважуються розповісти про свої бажання. Часом подібна ситуація вимагає допомоги фахівця, але іноді проблему можна вирішити і самостійно, поступово руйнуючи збудовані межі.

Відверті розмови освіжають почуття і створюють грайливу атмосферу у парі, тому не варто соромитися проявляти сексуальність — дайте волю власним фантазіям і емоціям, пробуйте нове і не бійтеся експериментувати. Ймовірно, одна коротка фраза зможе перевести ваше сексуальне життя на якісно новий рівень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *