Чому узбецькі жінки не можуть сидіти з чоловіками за одним столом

Дуже цікаво вивчати традиції різних народів, дізнаватися про щось особливе, про те, що нам може здатися дивним, звичаї, які можуть бути неприйнятними в наших реаліях, але десь, виявляється, це норма. Але це і робить світ особливим, адже здорово, що ми всі такі різні, що нас оточують такі дивовижні місця і люди, інформує Ukr.Media.

Сьогодні ми розповімо про одну традицію Узбекистану. Попри те, що раніше Узбекистан був частиною СРСР, там зовсім інші підвалини, інший менталітет, інші правила. Одним словом, там все не як у нас. Є одне цікаве питання: "Чому жінки не можуть сидіти за одним столом з чоловіками?" Так ось, ми пояснимо вам це правило.

У східного народу є якась традиція, вони зобов'язані шанувати слово своїх предків і робити все за їхніми вказівками, бо вони думають, що знають значно більше, адже вони вже стільки всього бачили за своє життя. Ще є поділ на чоловіче і жіноче. Про рівноправність в них можна навіть і не згадувати, такого поняття там просто немає.

Жінка зобов'язана бути цнотливою до шлюбу, а коли у неї буде чоловік, вона повинна всіляко обслуговувати його, займатися домашніми справами, бути охайною, ростити дітей. Є там і багатоженство, але, на щастя, ця традиція поступово перестає бути актуальною.

Ну і звичайно, жінки на святах не можуть сидіти з чоловіками за одним столом, адже це за їхніми звичаями вважається неприйнятним, оскільки жінка не може слухати чоловічі розмови. Але поділ не закінчується столами. На кладовищах території так само мають поділ на чоловічі і жіночі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *