Чому іноземці так люблять наших жінок?

Ми доглядаємо за собою і завжди добре виглядаємо

Більшість наших жінок знає собі ціну. Тому догляд за собою становить важливу частину їхнього життя. До того ж, перед ними ніколи не стоїть питання, навіщо вбиратися і фарбуватися без особливого приводу щодня. Багато іноземок не бачать необхідності ходити на підборах на прогулянку або фарбувати губи на роботу. У той час як для наших жінок це звично. І, як зізнаються іноземці, дуже їм подобається.

Нас складно чимось налякати

Дитина від попереднього шлюбу? Дивні переваги в їжі? Незговірлива свекруха? Нашу жінку це не лякає. Чула від подруг і знайомих історії і гірше, вона морально готова зустрітися з будь-якими труднощами. І не важливо, що скаче це кінь або палаюча хата.

Ми безпосередні

«Жінки широкої душі», – кажуть про наших співвітчизниць іноземці. І вони абсолютно праві. Адже у нас все «на повну котушку» і з тотальною самовіддачею: любов, пристрасть, правда, і скандали теж.

У нас є «загадка»

«Ваші дівчата – дуже цікаві і освічені співрозмовники, готові підтримати просто будь-яку тему розмови», – зізнався один з опитаних іноземців. У поєднанні з привабливою зовнішністю «інтелектуальні» очі діють буквально магнетично, змушуючи чоловіка ламати голову над тим, що за «загадка» прихована всередині нас.

Ми хороші матері і дружини

Наші дівчата в меншій мірі, ніж європейки і американки, орієнтовані на кар'єру. Безумовно, професійна самореалізація має велике значення, але сім'я завжди стоїть в списку наших пріоритетів вище. Адже це частина менталітету і виховання. Любіть себе!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *