“Чарівний” сніданок, який майже миттєво робить жінку привабливою для чоловіків

Учені з'ясували, що навіть те, що ви їли зранку, може вплинути на вашу привабливість протягом дня, інформує Ukr.Media.

Це відкриття стосується не лише жінок, а й чоловіків. Як виявилося, якщо ви починаєте день з кави з цукеркою або булочки, круасана, солодкої каші або навіть хліба з варенням, ви втрачаєте свою привабливість в очах протилежної статі. Ефект настає вже через кілька годин після сніданку і зберігається в довгостроковій перспективі.

Такого висновку дійшли експерти з Університету Монпельє у Франції. Вони з'ясували, що навіть дуже калорійний білково-жировий сніданок для нашої зовнішності корисніший, ніж сніданок із високим глікемічним індексом.

Дослідження проводили на 102 французах і француженках приблизно однакової привабливості. Їх фотографували через дві години після сніданку, а потім показували знімки незнайомцям на вулиці — і білкова їжа перемогла.

"Сніданки, які працюють на красу, складаються здебільшого з білків і жирів: яйця, м'ясо, бекон, сир та інші молочні продукти, з додаванням невеликої кількості рафінованих вуглеводів", — розповідає авторка дослідження Клер Бертікат.

А фруктові смузі та соки, сухофрукти й чай або кава з цукром, навпаки, знижували привабливість випробовуваних в очах протилежної статі.

Тож праві були дієтологи: яєчня — найкращий сніданок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *