Бідний шахтар перетворився на мільйонера після того, як знайшов 2 найбільших танзаніта у світі

Ця історія сталася буквально днями, але вже вписана величезними літерами у життя Танзанії. І це не жарт, адже президент країни особисто телефонував багатодітному батькові, щоб у прямому ефірі привітати усю країну з неймовірною удачею. Не настільки багато грошей, насправді, менше, ніж 3,5 млн доларів, але величезна радість для усіх. Крім однієї корови — її приготують для бенкету, інформує Ukr.Media.

Санінью Лайзер — старанний батько і бізнесмен. За мусульманськими звичаями у нього чотири дружини і 30 діточок, але родина не бідує.

Історія успіху Санінью разюче відрізняється від казок про бідного і диво. Швидше, навпаки — коли два роки тому влада ввела на півночі країни, де зосереджені копальні, найсуворіший контроль за видобутком танзаніту, Лайзер оформив ліцензію на видобуток мінералів. Це недешево, але у бізнесмена стадо корів у 2000 голів, він заможний за місцевими мірками, і вирішив розвивати бізнес. Раніше тут процвітали контрабанда і бандитизм, а тепер з'явився шанс для чесної роботи. Він ним скористався і одного чудового дня вийшов з шахти з двома величезними шматками танзаніту!

Один мав вагу у 9,2 кг, а другий — 5,8 кг. Колишній рекорд становив лише 3,3 кг.

Танзаніт хоч і напівдорогоцінне каміння, але через свою рідкісність вважається дуже цінним. Ось чому настільки радів президент країни, адже це за його ініціативою провели реформу, а тепер весь світ дізнався, що у Танзанії є реальні скарби, які може чесно добути вчорашній пастух. Але це ще не всі приводи для гордощів.

Санінью Лайзер заявив, що витрачати гроші на дурниці не буде. Замість цього він дасть кожній своїй дитині гарну освіту, для чого спочатку побудує у своєму селі школу, безкоштовну для всіх дітей. А потім — торгівельний центр, щоб дорослі могли купувати гарні речі на зароблені ними гроші. Стадо корів теж нікуди не подінеться, це корисний капітал. Особисто йому самому багато не треба, у нього вже усе є.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *