8-річні діти написали розповідь про бабусю і дідуся

Яка роль ваших дідусів і бабусь у вашому житті? Вони живуть з вами під одним дахом? Ви вже зробили своїх батьків бабусями і дідусями?

Коротка розповідь, в якій восьмирічні діти написали про своїх бабусю та дідуся:

"Бабусі і дідусі – це люди, у яких немає маленьких дітей. Вони люблять інших людей. Дідусь чоловік, а бабуся – жінка, інформує Ukr.Media.

Бабусі і дідусі не повинні нічого робити, крім як бути вдома, коли ми приходимо до них. Вони настільки старі, що їм важко грати або бігати. Добре, якщо вони відвезуть нас у магазин і дадуть нам гроші.

Коли вони беруть нас на прогулянку, вони завжди зупиняються біля таких речей, як красиві листя і гусениці.

Вони показують їх нам і розповідають про квіти і рослини, а також про те, чому ми не повинні наступати на люки і на тріщини в асфальті. Вони ніколи не кажуть "Швидше".

Зазвичай, бабусі товсті, але не занадто товсті, щоб зав'язувати взуття. Вони носять окуляри і забавну спідню білизну, і можуть зняти свої зуби і ясна.

Бабусі і дідусю не треба бути розумними. Вони і так можуть відповісти на будь-яке запитання, наприклад: "чи Бог одружений, і чому собаки ганяються за кішками". Коли вони читають, то роблять це повільно. І не сердяться, коли ми просимо багато разів розповідати одну і ту ж історію.

Кожен хотів би мати бабусю (звичайно, якщо у вас немає телевізора), тому що це єдиний дорослий, який дійсно любить проводити з нами час.

Вони знають, що нам треба перекусити перед сном, вони постійно моляться і цілують нас на ніч.

Дідусь – розумна людина у світі, і він вчить мене різних цікавих речей, але мені ніколи не стати таким же розумним, як він.

Смішно, коли вони нахиляються, щоб почути, чи не пахне газом, і звинувачують у цьому собаку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *