5 жіночих хитрощів, щоб чоловік завжди поспішав додому

Мудра жінка знає, як зробити так, щоб її дім був справжнім островом розслаблення і задоволення. Світлана Керімова, психолог, майстер східних практик, засновниця міжнародної мережі центрів жіночого розвитку, поділилася секретами, як створити атмосферу, до якої чоловік захоче повертатися.

Коли ти приходиш додому, звичайно, у тебе є робота і побутові справи. Але якщо ти хочеш жити, а не існувати, тобі треба дбати не тільки про чистий посуд і обід на столі, а в першу чергу, про те, щоб ти кайфувала від процесу, роблячи все спокійно, слухаючи музику, наприклад. А ще краще танцювати, прийняти ванну або душ, розслабити всі м'язи, нанести смачний крем, зробити самомасаж.

Створення атмосфери повного занурення

Перше, що побачить твій чоловік, коли він відкриє двері, це не ти! Це запах. Який запах відчуває твій чоловік, коли приходить додому? Це повинен бути запах, від якого течуть слинки – запах будинку, дитинства, випічкию Наприклад, ваніль, кориця, кава, шоколад, апельсини, мандарини.

І простий рецепт. Постав на плиту турку з кавою, і навіть якщо ти не п'єш кави, то її запах пошириться по всьому будинку, а кава – це дуже сильний афрoдизiак. Додай до неї кубик шоколаду, і у твоєму будинку з'явиться солодкий аромат шоколаду і гіркої кави. Або постав здобні булочки в духовку, розігрій її і відкрий духовку – ось і запах свіжої випічки у тебе вдома ?

Застереження! Тільки не освіжувач повітря! Це не кращий варіант для мудрої жінки. Це повинні бути максимально натуральні запахи.

Друге, що подарує чоловікові відчуття, що він удома – це звуки. Коли він іде додому, він проходить брудну вулицю, під'їзд, але коли він відкриває двері в квартиру, він потрапляє в рай. І перше, з чим він зіштовхується – це запах, друге, що пестить його, – це звуки. І звук передачі “Суд іде” і т.д. – це не найприємніше і розслаблююче, що втомлена людина може і хоче слухати після роботи.

У будинку мудрої жінки – звуки говорять не про проблеми, вони занурюють в атмосферу розслаблення – моря, води або запальної латиноамериканської вечірки. Музика переносить туди, де зазвичай люди отримують розслаблення і гарний настрій. Або неголосно, фоном приємно пестять слух улюблені мелодії вашої пари.

Рецепт. Якщо вдома звучать мантри, наприклад, Діва Премана, в цьому будинку ваші відчуття будуть спрямовані на розслаблення і спостереження, а не конфлікти і з'ясування стосунків.

Третє – це смак. Вдома завжди має бути щось, що він відразу зможе з'їсти, без складної підготовки. Ідеально, коли чоловік приходить, на столі вже є щось смачне, легке, що можна спробувати і відразу відчути приємне розслаблення по всьому тілу. Ти краще знаєш смаки свого чоловіка, але наприклад, це може бути порізане яблучко, піала з медом, почищена мандаринка, шматочок шоколаду, фінік або шматочок сиру. Дім – це смачно.

Наступне – це дотик, дуже сильний тілесний якір. Коли він приходить в будинок, ти його дуже ніжно і душевно обіймаєш, як ніби Бог прийшов – найголовніша людина у світі повернулася додому! Притискаєшся до нього всім тілом і гладиш його, по потилиці, наприклад. І мовчки без слів мнеш йому шию і ховаєшся – 15 хвилин залишаєш його в спокої і не змушуєш приймати ніяких рішень.

Дотик – тілесний контакт між вами – тіло до тіла. Коли він займається своїми справами, ти його ненав'язливо торкаєшся. До занурення у сон людина повинна в ідеалі отримати 7 дотиків – за вушко, за пoпу, по руці, по нозі. Наприклад, коли ви опиняєтеся разом у душі або в ліжку, роби своєму чоловікові масаж якоїсь частини тіла. В душі можна шампунем зробити масаж голови, в ліжку – дбайливо взяти його руки і нанести крем, і так щодня одна частина тіла.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *