3 головні причини, через які чоловіки стають бабіями

Ви прекрасно розумієте, що бабій — це ні на що не придатний чоловік, з яким краще не зв'язуватися. Але важливо знати, що бабії бувають різних типів, а також і те, в чому причина подібної поведінки чоловіків, інформує Ukr.Media.

Мабуть, немає жодної дівчини, яка б не зустрічала у своєму житті бабія. Такий чоловік притягує з першого погляду і вміє причарувати за пару секунд.

Але чому ж є чоловіки, які не можуть пропустити жодної спідниці? Ведучий реаліті "Кохання на виживання", психолог за освітою Олег Кензов розповів, у чому причина подібної поведінки.

Причина №1 — не нагулявся

Просто він ще занадто молодий, а може і не молодий вже, але досі не хоче пов'язувати себе серйозними відносинами. Такому хлопцю приносить задоволення саме розуміння, що у нього є право вибору. Він любить жіночу увагу, спілкування, флірт і різноманітність. Подібні чоловіки можуть стати розсудливими і створити сім'ю, але якщо у них активна фаза гуляння, то "стоп" вони можуть сказати не скоро.

Причина №2 — низька самооцінка

Великою кількістю жінок у житті такі хлопці доводять свою значущість, у першу чергу, собі ж. Такий чоловік може зупинитися, коли розбереться з самооцінкою. І якщо жінка вирішила пов'язати долю з подібним типом, то їй доведеться постійно підтримувати почуття його значущості.

Причина №3 — страх близькості

Такий тип чоловіка біжить від серйозних відносин, як від вогню. Чому? У нього за плечима — невдалий досвід спілкування з протилежною статтю. Причому "зламати" його могли погані любовні відносини, або мама, яка колись покинула. З подібного досвіду він виносить один урок — прив'язуватися може бути боляче, тому краще не закохуватися і не бути комусь зобов'язаним. Тут справа складніша — якщо чоловік не визнає проблему, то немає сенсу його "лікувати". Якщо ж він розуміє, що таке життя його обтяжує, робота з психологом допоможе змінити провальну установку.

Побудувати відносини з бабієм можна, якщо жінка готова витратити на це час.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *