Вадим Karaya Ворошилов, Масі Найєм та інші військові у благодійному фотопроєкті Віталія Юрасова

Український фотограф Віталій Юрасов, відомий потужними кадрами з українськими військовими, що облетіли весь світ, презентує фотопроєкт "Лють". Його героями стали 12 військових, які виборюють нашу незалежність на фронті: льотчик Вадим Karaya Ворошилов, герой першого числа Vogue Ukraine Edition навесні 2023 року, ветеран Олександр Будько (Терен), Масі Найєм, Богдан Кротевич (Тавр), Андрій Лімонтов (Людоїд), Василь Гриценко, Гліб Стрижко, Асан Ісенаджиєв, Дмитро Гержан, Євгеній Громадський, Микола Кущ, Роман Костенко.

Вадим Karaya Ворошилов0Вадим Karaya Ворошилов

Реклама

Світлини об'єднані в календар, що має стати символом 2024 року. Цей календар — щоденне нагадування, що війна триває і нам є на кого опертися в цій боротьбі. "Ми запросили до участі в проєкті 12 військових, кожен з них символізуватиме наступні 12 місяців стійкості та хоробрості 2024-го. Кожен з них допомагає перемагати темряву, і надихає бути невтомними в нашій спільній боротьбі", — розповідають автори.

Сашко Терен1Сашко Терен

Більшість учасників календаря несуть військову службу, тому частина знімань відбувалась не лише в Києві, але й на Сході країни, зокрема в Покровську та Краматорську.

Богдан Кротевич2Богдан Кротевич

Всі кошти з продажу календаря скерують на придбання 500 FPV дронів для 12 БрСпП "Азов" та 13 БрОП "Хартія".

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *