Трейлер фільму Тоні Ноябрьової “Ти мене любиш?”

Трейлер фільму Тоні Ноябрьової Поділитися

Продюсери представили трейлер одного з найочікуваніших українських фільмів року “Ти мене любиш?” Тоні Ноябрьової. Світова прем’єра фільму відбулася на 73-му “Берлінале” в секції “Панорама”, а в український прокат стрічка виходить 16 травня. Головну роль зіграла 23-річна акторка Карина Химчук, яка стала учасницею фотопроєкту "Епоха ренесансу", присвяченого новому поколінню українських акторів, у зимовому числі Vogue Ukraine Edition.

11

Реклама

Події стрічки відбуваються в Києві у 1990-ті роки. Головна героїня, 17-річна Кіра, переживає розлучення батьків та стикається із моральними викликами й потребою в ухваленні дорослих рішень, поки в країні відбуваються тектонічні зміни. Режисерка фільму Тоня Ноябрьова ділиться, що, хоч на початку 1990-х була дещо молодшою за свою героїню, пам’ятає атмосферу й масштабність змін навколо та вважає цю епоху ідеальним фоном для історії про дорослішання, пошуки себе та справжнього кохання.

У фільмі знялися Карина Химчук, Соломія Кирилова, Наталія Лазебнікова, Олександр Жила, Дарʼя Палагнюк, Андрій Шабанов та інші. В українських кінотеатрах фільм можна подивитися з 16 травня.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *