MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп “А що?

MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп Поділитися

Дворазова номінантка на Grammy Таню Муіньо, яка працювала над номером alyona alyona & Jerry Heil на Євробаченні, зняла новий кліп для MONATIK. Це 20-та спільна робота тандема MONATIK та Муіньо, які зняли свій перший кліп "Кружит" ще у 2016 році. Знімання нового кліпу "А що?" проходили в Києві.

Реклама

За сюжетом, у кліпі на трек "А що?" артист постає перед судом присяжних. Спочатку вони йому аплодують, слідом засуджують і навіть хочуть розлучити його з головною героїнею. Відео демонструє, що суспільний осуд хоч раз переживав майже кожний, хто робив щось щиро та від усього серця. Проте артист залишається вірним собі — і у фіналі відеороботи міцні почуття, сильне бажання та віра все одно перемагають темряву.

MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп

MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп

На своїй сторінці в інстаграмі Дмитро Монатік зазначив, що кліп "А що?" є частиною екранізації майбутнього мюзиклу. Ймовірно, артист зараз працює над створенням другої частини “Ритму”. В деяких рядках нової пісні MONATIK згадує Одесу та Чорне море. Артист зазначає, що цей кліп, зокрема, і присвята Одесі, рідному місту Таню Муіньо, де вони зняли разом не одну відеороботу.

MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп

MONATIK презентував атмосферний танцювальний кліп

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *