З якими незручностями доведеться зіткнутися власницям довгих нарощених нігтів

Сьогодні переважна більшість жінок роблять манікюр. Це похвально, адже руки відразу ж скажуть про вік своєї господині. Доглянуті руки відразу видають жінку, впевнену в собі і, яка доглядає за собою, інформує Ukr.Media.

Зовсім ще недавно в моді були довгі нарощені нігті. Сьогодні представниці прекрасної статі вирішують замість довгих нігтів носити короткі. Це прагнення можна пояснити наступними причинами.

Сенсорний телефон або планшет

Важко уявити собі сучасне життя без сенсорного телефону або планшета. Палець необхідно пересувати по екрану цих гаджетів, щоб знайти та виконати ту функцію, яка необхідна. Довгі нігті тільки заважають це зробити. Короткі, навпаки, допомагають.

Лінзи

На зміну окулярам прийшли лінзи, які носити приємніше, ніж окуляри. Вставляти та виймати лінзи набагато зручніше з короткими нігтями. Точніше, важко уявити, наскільки важко це зробити тим дівчатам, у яких довгі нігті. Правда, можна скористатися варіантом лінз «день-ніч». Міняти їх треба тільки 1 раз в місяць. Однак навіть у цьому разі короткими нігтями зробити це зручніше.

Мікроби

Мікрощілина, яка утворюється між пальцем і нігтьовою пластиною, стає справжнім розсадником мікроорганізмів. Утворюється просто ідеальне середовище для їх розмноження. Найкраще там почуваються гриби. У результаті виходить, що нігтьову пластину вразив грибок. Ось з цієї причини працівники харчової галузі не відрощують довгі нігті, а воліють короткі.

Набір тексту

Багатьом жінкам доводиться працювати за комп'ютером. З довгими нігтями це робити не дуже зручно. Набираючи текст, відбувається пропуск букв або «чіпляються» не ті клавіші. Потім всі недоліки доводиться виправляти, витративши на це багато часу.

Дитина

Для багатьох дівчат саме дитина стає тією головною причиною, по якій жінки відмовляються від довгих нігтів. По-перше, доглядати за дитиною і виконувати всі гігієнічні процедури легше з короткими нігтями.

По-друге, з необережності маленькій дитині мати може нанести травму довгими нігтями.

Сьогодні існує багато прикладів манікюру на короткі нігті. Тому можна поєднувати гарний манікюр і комфорт. Слід зауважити, що виглядає такий манікюр привабливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *