Топ-5 продуктів, які здатні підсилити біль у критичні дні

Деякі продукти та напої можуть полегшити менструальний біль, а інші здатні погіршити його. Ось 5 продуктів, яких слід уникати під час менструації, інформує Ukr.Media.

Кава

Надмірне споживання кофеїну може викликати звуження кровоносних судин, що посилить больові спазми під час місячних. Крім того, з'являться здуття живота і дискомфорт. Уникайте кави або постарайтеся обмежитися однією чашкою на день.

Рафіновані вуглеводи і цукор

Під час менструації рівень цукру у крові сильно коливається. Споживання більшої кількості підсолоджувачів активує неприємні симптоми. Оскільки цукор має запальну дію, він підсилює спазми. Більше того, рафінований цукор затримує в організмі натрій і воду, що призводить до здуття і коливань настрою.

Молочні продукти

Арахідонова кислота (жирна кислота Омега-6), що міститься у молочних продуктах (наприклад, молоці, сирі та морозиві), може посилити запалення і біль під час критичних днів.

Фастфуд

Вживання продуктів з високим вмістом жиру, таких як сендвічі та картопля фрі, може збільшити кількість простагландинів і посилити менструальні спазми. Крім того, жир перетравлюється довше, він змушує кишківник скорочуватися, що посилює біль. Також уникайте жирного м'яса у цей період, оскільки насичені жири можуть зробити менструальний біль більш гострим.

Шоколад

У критичні дні більшість жінок жадає шоколаду. Однак він може підвищити рівень простагландинів і зробити менструальний біль гострішим. Якщо ви не можете контролювати тягу, вибирайте темний шоколад і їжте його лише в обмеженій кількості.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *