Що потрібно знати перед тим, як зважитися на пробіжку

Сьогодні біг є одним з найпопулярніших видів спорту, інформує Ukr.Media.

Багато людей досить легко погоджуються на першу пробіжку, але часто допускають ряд серйозних помилок, а потім кидають заняття через неприємні відчуття під час або після забігу.

І дійсно, біг — це серйозне кардіонавантаження і тиск на суглоби, тому важливо займатися так, щоб тренування не шкодила здоров'ю.

Дізнайтеся все про основні етапи пробіжки.

Основні етапи бігового тренування:

Розминка

Щоб уникнути травми під час пробіжки, потрібно приділити розминці 5-10 хвилин: попрацюйте з суглобами, потягніть основні групи м'язів, розігрійте тіло.

Тренування

Не варто одразу викладатися на всі сто. Розрахуйте сили, звикніть до одного темпу і тільки потім експериментуйте з прискоренням. Якщо відчуваєте, що дихання збивається, знизьте швидкість.

Заминка

Після забігу варто розім'яти тіло, щоб уникнути дискомфорту на наступний день. Розтяжка — це свого роду масаж для м'язів, тому не варто нехтувати цим етапом тренування.

Найважливіше завдання для бігуна — це зробити своє тренування максимально ефективним. Як і до будь-якого іншого виду фізичного навантаження, до бігу потрібно підходити з розумом і з запасом необхідних знань.

Важливо продумано ставитися до кожного етапу пробіжки і слухати свій організм — від розминки і до завершальних вправ. А виконання всіх правил — запорука успішної, а головне, приємної пробіжки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *