Що чекає нас в майбутньому — головні фітнес-тренди 2020 року

Щороку Американський коледж спортивної медицини проводить велике опитування фітнес-фахівців, щоб з'ясувати, що чекає нас у світі фітнесу в найближчі 12 місяців, інформує Ukr.Media.

Ми обрали для вас 7 найголовніших трендів 2020 року.

Серед тренерів буде більше професіоналів

Вимоги до освіти тренерів та їх професійного досвіду стають все більш суворими. Тренер — людина, відповідальна не тільки за ваші успіхи, але й за ваше здоров'я. Вирішіть, чи вам потрібен персональний тренер, і виберіть професіонала, який допоможе вам досягнути бажаного результату у 2020 році.

Програми підтримки здоров'я почнуть витісняти звичайний фітнес

В індивідуальну програму здорового способу життя будуть входити не тільки тренування, але і рекомендації з харчування, відновлення та підтримки емоційного здоров'я. Плюси такого підходу — постановка мети, потрібної саме вам, опрацювання всіх аспектів життя, які заважають її досягти. Адже, успіх завжди складається з безлічі деталей.

Фітнес для тих, кому за 50, 60, 70

Якщо ви давно планували відправити батьків на фітнес, саме час це зробити (наприклад, подаруйте їм абонемент у фітнес-клуб на свята). І якщо батьки будуть вигадувати відмовки та стверджувати, що це не для них, поясніть, що фітнес для тих, кому за 50, — світова тенденція.

Але важливо, щоб тренер зміг підібрати програму тренувань з урахуванням особливостей віку — потрібно правильно розраховувати навантаження і приділяти більше часу відновлення.

Тренування з власною вагою

Причина зростання популярності цього виду тренувань зрозуміла: для них не потрібен ні спортзал, ні спеціальне обладнання. Досить включити музику і виконати сет вправ.

Персональні тренування

Заняття під особистим контролем професіонала можуть бути ефективнішими ніж самостійні заняття, але обійдуться дорожче. Проте фінансові вкладення змусять вас підходити до занять відповідальніше, а мудрий наставник допоможе підтримувати стимул. Тренер зробить ваш шлях до мети швидшим і безпечнішим, так що витрати цілком виправдані.

Високоінтенсивні інтервальні тренування

Деякі тренди залишаються в топі списку багато років. І на цей раз високоінтенсивні тренування не здають позицій. У 2020 році, ймовірно, буде набирати популярність і їх різновид — мікро-ВІТ.

В чому різниця? Якщо раніше на тренування вам потрібно було витратити 20-30 хвилин, то тепер пропонується ділити її на скорочені, 3-5 хвилинні сесії та виконувати їх протягом дня. У тому випадку, коли у вас немає часу на повноцінне заняття, це буде непоганою заміною.

Гаджети для тренувань, фітнес-трекери та інші помічники

Гаджети займають першу сходинку цього рейтингу з 2016 року (єдиний виняток — 2018 рік, коли гаджети опустилися на третю позицію), і це не дивно. Всілякі трекери, спортивні годинники, монітори серцевого ритму, пристрої з GPS, фітнес-додатки — величезна індустрія, яка навіть і не думає зменшувати обертів. Гаджети дають можливість аналізувати тренування, роблять їх веселішими та надихають на нові цілі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *