Шкіра навколо очей: кращі методи її омолодженння

Комусь загрожують грижі, комусь темно-коричневі кола навколо очей, комусь «гусячі лапки». Досвідчений косметолог відразу побачить ваші «слабкі місця» і порадить, на що звернути увагу, інформує UkrMedia.

Бажаючи скласти враження про людину, ми, в першу чергу, звертаємо увагу на її очі. Має значення все – розмір зіниць, розріз очей, положення повік і брів, наявність морщинок- «промінчиків», відсутність червоних прожилок на «білках», яскравість кольору «райдужки». На жаль, очі видають не тільки наш настрій, але і вік.

З точки зору фахівця, косметологічні проблеми зони навколо очей діляться на:

  • зморшки навколо очей
  • знижена еластичність шкіри, пігментація
  • нососльозова борозна
  • грижі верхнього і нижнього повік
  • темні кола під очима

Часто ці проблеми взаємопов'язані одна з одною – одна тягне за собою іншу. Зазвичай все починається зі зниження еластичних властивостей шкіри і застійних явищ в мікросудинах зони навколо очей. Втративши еластичність шкіра починає «сповзати»: межа між очницею і щокою зміщується вниз, очі починають виглядати більш старими за рахунок того, що м'які тканини більше не прикривають нижній край очниці, він покритий лише розтягнутою повікою. Тут дуже важливо «захопити» процес на самому початку, щоб не дати шкірі серйозно зміститися. В іншому випадку підтягти її можна буде тільки хірургічно.

Омолодження шкіри навколо очей слід починати з відновлення її пружності, зміцнення м'язового каркасу і активізації клітинного обміну в цій області. Але це не означає, що існує стандартний курс омолодження «для всіх». Як правило, досвідчені фахівці підбирають методики з урахуванням наявних проблем і поточного стану шкіри пацієнта.

Проблема 1. Зморшки навколо очей

Стерти зморшки навколо очей допоможуть ін'єкції ботулотоксину. Це одноразова процедура, результат якої стає помітний через 2-14 днів, а ефект зберігається 6-8 місяців. У людей, схильних до набряків, перед застосуванням Ботокса проводиться курс апаратної косметології для усунення цієї проблеми, а також мезотерапія, спрямована на поліпшення циркуляції крові і лімфи.

Дуже важливо прибрати зморшки правильно, щоб компенсаторно вони не з'явилися на носі (буває і таке), забезпечити гарне і природне положення брів, не погіршити набряки, зберегти індивідуальність міміки. Це досягається правильним вибором точок введення Ботокса і застосуванням додаткових методів омолодження, частіше – апаратної косметології.

Проблема 2. Знижена еластичність шкіри, пігментація

Підвищити еластичність шкіри і позбутися від пігментації, а заодно і від дрібних зморшок допоможуть комбіновані програми, що включають хімічний пілінг, мезотерапію або біоревіталізацію. Мезотерапія від біоревіталізації відрізняється тільки використовуваними препаратами. При біоревіталізації це гіалуронова кислота з досить великою молекулою, що дозволяє їй довше залишатися в шкірі і надавати більш виражену омолоджуючу дію.

Біоревіталізація призначається з інтервалом в один тиждень після проведеного пілінгу. Оптимальна програма по омолодженню шкіри навколо очей складається з чергуються процедур: чотири біоревіталізації і чотири пілінги (з інтервалом між ними в один тиждень).

Для омолодження шкіри навколо очей бажано використовувати препарати, розроблені спеціально для цієї області, що підвищить ефективність проведених процедур і зробить їх максимально фізіологічними.

Проблема 3. Носослізна борозна

Це одна з найбільш «несимпатичних» вікових змін – борозна, що йде від внутрішнього кута ока навскоси по щоці. Вона з'являється в результаті вікового зсуву і провисання шкіри вниз.

Прибрати глибоку носослізну борозну допоможуть гелі на основі гіалуронової кислоти або колагену. Ця процедура одна з найефектніших – заповнення носослізної борозни буквально на очах «омолоджує» обличчя на 5-10 років. Процедура швидка і практично безболісна. Результат зберігається 6-12 місяців.

Проблема 4. Грижі верхньої і нижньої повіки

У деяких випадках можливе маскування гриж нижніх повік шляхом введення гелю на основі гіалуронової кислоти або колагену. Якщо цей метод не підходить, грижі прибирають хірургічно – операція на повіках називається блефаропластика.

При підготовці до пластичної операції бажано провести терапевтичну підготовку косметологічними методиками. Це значно покращить перебіг післяопераційного періоду і суттєво знизить ймовірність ускладнень.

Проблема 5. Темні кола під очима

Позбутися від темних кіл під очима допоможе киснево-озонова терапія. В ідеалі її проводять курсом – 7-15 процедур. Ця ж методика показана курцям і людям, які практично не бувають на свіжому повітрі. Вона освіжає обличчя і підвищує пружність шкіри, очі набувають блиск і ясність.

***

Якщо вам більше 25 років, обов'язково приходьте до косметолога. Для вас буде розроблена програма індивідуальної профілактики старіння з урахуванням анатомічних особливостей обличчя. Комусь загрожують грижі, комусь темно-коричневі кола навколо очей, комусь «гусячі лапки». Досвідчений косметолог відразу побачить ваші «слабкі місця» і порадить, на що звернути увагу.

Поширена помилка «до косметолога, чим пізніше звернешся, тим краще» в корені помилкова! Через неї величезна кількість людей втрачає можливість запобігти старінню обличчя і шкіри навколо очей.

На закінчення відзначимо, що не варто забувати про найефективніші методи омолодження зони навколо очей. Це повноцінний сон, свіже повітря і відсутність шкідливих звичок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *