Продукт, який корисно їсти на ніч

Журавлина займає одне з перших місць серед цілющих продуктів. Однак, цю ягоду можна використовувати не тільки в лікувальних цілях.

Нещодавно вчені довели, що журавлина діє на організм як ефективний засіб проти старіння. Причому максимально благотворна дія журавлини проявляється, якщо з'їдати її в певний час.

Тим, хто хоче довго залишатися молодим, медики радять налягати на журавлину. Як з'ясувалося, її ягоди містять неймовірно велику кількість антиоксидантів – речовин, здатних погашати в організмі шкідливу дію вільних радикалів. Таким чином, антиоксиданти в журавлині здатні захищати людину від виникнення онкологічних пухлин, а також старіння.

При цьому спостереження показують, що саме з'їдена на ніч журавлина надає найбільш сильний за ступенем впливу й корисності ефект на організм.

Чим корисна журавлина? Ця ягода допомагає нормалізувати обмін речовин, стимулює функцію підшлункової залози, ефективна при простудних захворюваннях, при пародонтозі, допомагає заспокоїтися при нервовому збудженні. Свіжий журавлинний сік перешкоджає утворенню каменів у нирках і сечовому міхурі. Журавлина протипоказана при виразці шлунка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *