Олімпійська велосипедистка померла через добу після тривожного посту про професійний спорт

Олівія підмор — професійна велосипедистка. У 2016 році на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро дівчина представляла рідну Нову Зеландію в жіночому спринті. А минулого року вона брала участь у чемпіонаті світу. І хоч спортивна кар'єра Олівії йшла в гору, на Олімпіаду в Токіо 2020 року вона відбір не пройшла. Після цього спортсменка неодноразово ділилася з підписниками своїми проблемами з ментальним здоров'ям, але її останній пост і зовсім всіх перелякав, інформує Ukr.Media.

"Спорт — прекрасна віддушина для величезної кількості людей. Це опір, постійна боротьба, але це приносить таку радість. Почуття, коли ви виграєте, не схоже ні на що інше".

Але також ні з чим не зрівняється той жах, коли ви програєте, коли не проходите відбір, незважаючи на всі наявні дані, коли отримуєте травми, не відповідаєте очікуванням суспільства — наприклад, не обзавелися будинком, шлюбом і дітьми, адже всього себе присвячуєте спорту.

Через добу після публікації несамовитого посту Олівія померла. Пост теж пропав з її профілю. Причину смерті поки що не встановили, але, за повідомленнями, лікарі зацікавилися ментальним станом дівчини. Представник місцевої поліції заявив, що дівчина померла в своєму будинку в Вайкато в понеділок близько четвертої години дня за місцевим часом.

Смерть спортсменки привернула увагу до проблеми ментального здоров'я професійних спортсменів. Але, на жаль, це вже не перший раз, коли подібні заголовки потрапляють на передовиці газет.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *