Локальний солярій для пальців: чи небезпечні лампи для манікюру

Чи можуть УФ-лампи справді бути небезпечними й кому краще утриматися від манікюру, що вимагає впливу ультрафіолету, розповіли лікарі, інформує Ukr.Media.

Лампи для манікюру, такі як УФ (ультрафіолетові) і LED (світлодіодні) лампи, використовують для полімеризації гель-лаків і акрилових нігтів у процесі манікюру і педикюру. І як зазначили медики, вплив цих ламп на здоров'я може бути обмеженим, але є деякі аспекти, які варто враховувати.

УФ-лампи використовують ультрафіолетове випромінювання для полімеризації матеріалів для манікюру. Передозування ультрафіолетовим випромінюванням може пошкодити шкіру і викликати сонячні опіки. Тривалий і частий вплив УФ-випромінювання на шкіру рук може збільшити ризик розвитку раку шкіри. Тому важливо дотримуватися запобіжних заходів, як-от використання захисних засобів, включно з УФ-рукавичками та сонцезахисним кремом, і обмежувати час експозиції, пояснили фахівці.

За їх словами, LED-лампи є безпечнішою альтернативою УФ-лампам, оскільки вони випромінюють менш інтенсивне світлове випромінювання і працюють на коротшій хвилі. Однак тривалий вплив LED-випромінювання на шкіру також може викликати проблеми, тому рекомендується дотримуватися запобіжних заходів.

Деякі люди можуть бути чутливими до хімічних компонентів гель-лаків і акрилових матеріалів, що використовуються в манікюрі, і розвинути алергічні реакції на них, такі як свербіж, почервоніння або подразнення шкіри. Важливо використовувати якісні та гіпоалергенні матеріали і стежити за реакцією шкіри.

Працюючи з лампами для манікюру та хімічними матеріалами, необхідно забезпечити хорошу вентиляцію в приміщенні, щоб уникнути інгаляції парів і випарів, які можуть бути шкідливими для здоров'я, розповіли експерти.

Лікарі додали, що загалом, правильне та безпечне використання ламп для манікюру та дотримання запобіжних заходів допоможуть зменшити ризики для здоров'я.

Якщо у вас є особливі захворювання шкіри або алергії, рекомендується проконсультуватися з лікарем або дерматологом перед початком процедур манікюру.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *