Як зберегти струнку фігуру після сорока років: секрети нестандартного схуднення

Багато представниць прекрасної статі, після досягнення сорокарічного віку починають ретельно стежити за своєю фігурою. Вони сідають на різні дієти, виснажують себе тренуваннями та іншими навантаженнями, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, завжди залишатися в тонусі і мати хорошу фігуру можна і не вдаючись до надмірних фізичних навантажень і голодування. Головне, дотримуватися певних рекомендацій досвідчених фахівців, які допоможуть жінкам тримати свою вагу в нормі, і мати гарне міцне здоров'я.

Виключити нічні перекуси

За словами ізраїльських вчених з Інституту Вейцмана, на стан фігури велику роль відіграє не саме приймання їжі, а час коли це відбувається. Найчастіше жінка набирає зайві кілограми, якщо починає їсти пізно ввечері, або ще гірше ночами. Важливо якомога швидше відмовитися від такої звички, якщо жінка ставить перед собою мету мати струнку фігурку.

Темрява під час приймання їжі допомагає зберегти фігуру стрункою

Німецькі фахівці відзначили, що благотворно зберегти свою фігуру в нормі можна, якщо вживати їжу в темряві. Вся річ у тім, що темрява призводить до загострення всіх інших почуттів людини. При цьому знижується її бажання щось вкинути в рот.

Музику та їжу не можна порівнювати

Не рекомендується їсти і слухати музику одночасно. Оскільки це збиває людину з кількості споживаної їжі, і вона може з'їсти більше норми.

Великий стіл і маленькі порції

Каліфорнійські вчені дійшли висновку, що їсти слід маленькими порціями, але сидіти при цьому потрібно за великим столом.

Міцний сон, запорука стрункої фігури

На струнку фігуру позитивно впливає здоровий і повноцінний сон. Тому, не можна відмовляти собі в цьому задоволенні і спати не менше восьми годин на добу. Якщо організм добре відпочиває під час сну, то йому потрібно менше їжі для заповнення енергії і життєвих сил.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *