Як правильно обрати топ для тренувань

Для того, щоб тренування було максимально комфортним, потрібно не лише придбати гарну спортивну форму, але і подбати про те, що надіто під нею, інформує Ukr.Media.

Правило перше: бюстгальтеру бути

Багато дівчат, особливо ті, у коли маленькі груди, вважають, що можна обійтися без спеціальної білизни для тренувань. Але здоров'я — не те, на чому варто економити. Спорт змінює наше тіло: жирова тканина зменшується, а м'язова — збільшується. Ми то з вами знаємо, що у жінок у першу чергу худнуть груди, а не сідниці та живіт. А тут ще ця горезвісна гравітація, яку не обдурити. І великі груди, і маленькі через зайве навантаження можуть обвисати. Тому дуже важливо підібрати правильну білизну для тренувань.

Ще недавно при покупці спортивної білизни нам доводилося обирати між занадто тугим бюстгальтером і тим, який недостатньо добре підтримує. Жінки з великими грудьми взагалі часто надягали два топи одночасно. На щастя, все це в минулому.

Сьогодні існує два основних типи спортивної білизни: те, що підтримує і те, що стягує. Перший тип — з чашечками, або, як ще його називають, з технологією інкапсуляції. Його розробили спеціально для великих грудей. Другий тип — з еластичних компресійних матеріалів. Такий топ підійде дівчатам з витонченими формами.

Правило друге: увага на резинку

70% підтримки спортивний топ забезпечує за рахунок резинки, яка розташована під грудьми. Вона не повинна ні сильно тиснути, ні бути вільною. Для занять спортом обирайте широкі бюстгальтери з широкими лямками. Від тонких лямок толку ніякого, а ось натирати вони, швидше за все будуть. Можна також віддати перевагу лямкам, які перехрещуються: вони будуть майже непомітні під майкою.

Правило третє: правильна компресія

Основна функція спортивного топа — фіксація грудей в одному положенні. Білизна для тренувань ділиться ще й за ступенем компресії: вона може бути високою, середньою або слабкою. Обирати слід, виходячи з інтенсивності тренування: чим вони активніші, тим вище повинна бути ступінь підтримки. Так, наприклад, для бігу і боксу потрібна висока компресія, а для йоги і пілатесу цілком підійде низька. Десь посередині — велосипед і лижі. Визначившись з видом спорту, ви зрозумієте яку білизну вам потрібно.

Правило четверте: тільки матеріали, які відводять вологу

Білизну для спорту шиють зі спеціальних тканин, які добре відводять піт і дозволяють шкірі дихати. Шукайте позначку Coolmax, Moisture wicking або Drift. Модні кроп-топи, які на вигляд нагадують спортивні, не підійдуть. Ще один лайфхак для комфортного тренування — відсутність на білизні швів.

Правило п'яте: тест-драйв

Щоб під час занять не відволікатися на груди, які так і хочуть вискочити з топу, і на лямку, яка весь час натирає, потрібно провести тест-драйв. Протестуйте топ на міцність і підтримку грудей. Коли зайдете в примірочну, пострибайте, нахиліться, зробіть пару простих вправ. Якщо бюстгальтер задирається або сповзає, вам потрібен менший розмір.

Топ добре сидить? Ніде нічого не тисне? Перевірте силу стягування: занадто сильна компресія шкідлива для грудей. Якщо все відмінно, то сміливо несіть обновку на касу. І не забувайте про те, що спортивний бюстгальтер повинен розноситися: не варто вирушати в обновці прямо на спортивне змагання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *