Як наносити сироватку з гіалуроновою кислотою, щоб ваша шкіра залишалася шовковистою протягом усього дня

Магія гіалуронової кислоти, завдяки якій вона і прославилася на весь світ, полягає в її здатності притягувати і утримувати воду так, як цього не робить жодна інша речовина. Її молекула — це з'єднання глюкуронової кислоти і N-ацетилглюкозаміну. Вона містить велику кількість кисню і гідроксильних груп, що дозволяє їй формувати сильні водневі зв'язки з водою. Простіше кажучи, кожна молекула гіалуронової кислоти — це крихітна губка, яка утримує воду, що робить її унікальним засобом для зволоження шкіри і тканин, інформує Ukr.Media.

Саме з цієї причини гіалуронова кислота — один з найпопулярніших інгредієнтів зволожуючої косметики. Однак існує спосіб зробити і без того ефективну гіалуронову кислоту ще ефективнішою. Для цього фахівці рекомендують наносити засіб з кислотою відразу після вмивання, на вологу шкіру. Після того, як ви очистили обличчя за допомогою гелю або пінки, пропустіть етап витирання обличчя рушником і наносьте засіб м'якими вбиваючими рухами, не розтягуючи шкіру.

Навіщо? Це дозволить буквально запечатати вологу в шкірі, не даючи їй швидко випаруватися і створить захисний бар'єр, який буде захищати шкіру протягом усього дня. Після того, як сироватка вбереться, нанесіть засіб з SPF, щоб забезпечити надійний захист від ультрафіолетового випромінювання, і зволожувальний крем.

До речі, цей прийом працює не тільки з гіалуроновими сироватками. Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра залишалася гладкою і шовковистою протягом усього дня, наносьте олію або молочко для тіла відразу після душу, пропускаючи етап витирання. Засіб краще вбереться в шкіру і забезпечить глибоке зволоження, яке так необхідно під час опалювального сезону.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *