Ефективні способи не наїдатися на ніч

Дуже важко втриматися від спокуси щось смачненьке з'їсти. І як на зло, таке бажання виникає якраз перед настанням ночі. Спати пора, а все ще ніяк не наїстися, інформує Ukr.Media.

Як же побороти шкідливу звичку — їсти перед сном?

Читання або перегляд кіно

Добре, якщо там не буде сцен з їжею, а сюжет настільки захоплюючий, що неможливо відірватися. Так час пройде непомітно за приємним проведенням часу.

Перестати набивати холодильник їжею

Жодних тортиків, тістечкок та іншого сміття. Максимум, що повинно залишитися — це свіжі овочі, які не нашкодять фігурі на ніч. Можна навіть замикати холодильник на ніч, якщо є така можливість.

Піти погуляти з друзями

Свіже повітря підбадьорить, а приємні бесіди відвернуть від бажання чогось з'їсти.

Система штрафів

Поїв на ніч — на наступний день годину відпрацювання в спортзалі.

Мотивуючий ролик

Подивитися мотивуючий ролик про те, як важко шлунку перетравлювати їжу, як накопичується жир під час сну. Чим яскравіше він буде, тим більше враження справить.

Перестати працювати ночами

Звільнитися з нічних змін, не засиджуватися за комп'ютером допізна. Це здорово допомагає налагодити режим дня і допоможе контролювати вічні перекуси далеко за північ.

Навіювання

Подивитися на своє тіло і вселити собі, що всі ці складочки і рятувальні круги — від пізньої вечері. І це правда, адже людина товстіє не тільки від калорійної їжі, але і від пізньої трапези.

Контроль

Попросити родича або друга проконтролювати, щоб не було зривів. Суворим голосом вони скажуть, що час вечеряти закінчився, пора і честь знати. Але вибрати треба людину, яка тверда у своїх переконаннях і спуску не дасть. Ця людина може чинити на вас величезний вплив, а не на пару їсти булочки.

Пити воду

Склянку води пригнічує апетит, тому що часто жага плутається з голодом. Зазвичай після води їсти вже не захочеться, адже шлунок стає наповненим.

І ще: нічні переїдання — це не просто удар по фігурі, але і удар по самооцінці, тому що почуття провини буде переслідувати постійно. Так навіщо ж себе так не любити і дозволяти своїм слабкостям здобувати перемогу?

Завдання людини — долати свої шкідливі звички і викорінювати їх, а не вирощувати нові.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *