Ефективна гімнастика для обличчя: фейсбілдінг від Рейнхольда Бенца

На сьогодні даний комплекс вважається однією з найбільш популярних методик для зміцнення лицьових м'язів, інформує Ukr.Media.

Цікавий той факт, що на розробку цього комплексу вправ Рейнхольда Бенца наштовхнула його подруга – балерина. Коли він розмірковував, чому її тіло візуально не старіє з роками, звернув увагу на те, що вона щодня його тренує, всі групи м'язів.

Це і наштовхнуло на думку доктора, що м'язи обличчя також можуть бути схильні до тренувань для збереження молодості і краси.

Основа комплексу по фейсбілдінга

Всі вправи Рейнхольда Бенца, включаючи фейсбілдінг від носогубних складок, можна умовно розділити на динамічні та статичні. Останні передбачають збереження певної мімічної пози протягом десяти секунд, а динамічні – 10 рухів м'язами за 10 секунд.

Як виконувати вправи Рейнхольда Бенца

Виконувати комплекс вправ з фейсбілдінгу краще всього вранці після пробудження або ввечері перед сном. Важливо, щоб під час тренувань вас не відвідували тяжкі думки про роботу або які-небудь неприємності.

Щоб повністю розслабитися, зосередитися на своїй красі, і, по можливості, відключити розумовий процес на час вправ, може допомогти приємна розслаблююча музика.

Безпосередньо перед комплексом вправ слід очистити обличчя і добре вимити руки.

Самі вправи сприяють відкриттю пір, і дуже важливо, щоб шкірні виділення безперешкодно виходили назовні, не утворюючи запалень і прищів. Якщо ви взялися за даний комплекс вправ, слід виконувати його регулярно. Тому що тільки в цьому випадку ви зможете спостерігати належний ефект і збереження результату на тривалий час.

Найкраще займатися не менше 5 разів на тиждень в один і той же відведений час.

При цьому тривалість занять не повинна перевищувати 15 хвилин.

Щоб відчути і закріпити ефект, тривалість курсу повинна становити не менше трьох місяців.

І такі курси бажано відновлювати в міру потреби.

Основні етапи комплексу Рейнхольда Бенца:

1. Підготовка обличчя, у ході якої необхідно добре розігріти м'язи обличчя і шиї. Це дозволить зробити тренування максимально ефективним.

2. Силові вправи, використовуючи рухи рук і самомасаж.

3. Відпочинок для м'язів після кожної вправи і виконання всього комплексу.

Вам не потрібна спеціальна підготовка, щоб виконувати комплекс по фейсбілдінгу Рейнхольда Бенца. Досить буде трохи попрактикуватися перед дзеркалом, щоб добре засвоїти ці нескладні вправи.

Нижче представлено відео з комплексом вправ Рейнхольда Бенца.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *