До чого можуть привести щоденні вправи для преса

Коли людина качає прес, то вправа працює не лише з грудними м'язами, але і з передніми дельтоподібними м'язами, трицепсом плечового пояса і м'язом спини. Деякі качають прес щодня, вважаючи, що це допоможе швидше досягти поставлених завдань. Однак на ділі качати прес щодня не варто, тим більше жінкам, інформує Ukr.Media.

Чи можна качати прес щодня

Сенсу в тому, щоб качати прес щодня, немає ніякого. Це даремне витрачання своїх сил. Завдяки щоденним тренуванням не вийде спалити жир в області живота. Зрештою можна тільки нашкодити собі, а точніше отримати зворотну дію — живіт буде здаватися величезним. Щоб не перевантажувати суглоби, можна тренуватися п'ять днів на тиждень (з понеділка по п'ятницю) та використовувати різні варіації.

Чому не потрібно качати прес щодня

Безумовно, найбільша помилка, яку роблять люди, — займатися так часто і сильно, що в результаті м'язи перевантажуються. Працювати старанніше, але не потрібно тренуватися занадто часто. М'язи повинні відновлюватися і на це їм потрібно час, з щоденними тренуваннями цього не буде. Треба бути уважними до ознак перетренованості, такими як відсутність мотивації, проблеми зі сном, погане харчування і, звичайно, відсутність прогресу. Та й до того ж не можна щодня робити одні й ті ж вправи. Людське тіло — це дивовижна система. Воно може пристосуватися і навчитися справлятися. Якщо будете змішувати вправи і додавати нові до тренувань, то організм реагуватиме позитивно. Завжди потрібно залишатися на крок попереду, змінюючи свої тренування, коли, здається, що немає очікуваних результатів. Також слід знизити кількість повторень до шести-восьми повторень протягом декількох тижнів. Людина буде приємно здивована, побачивши, як тіло реагує.

Як досягти красивого преса жінці?

Ключове слово тут «красивий». Тому що багато хто дуже сильно захоплюються тренуваннями і навіть качають прес щодня. Зрештою замість того, щоб отримати красивий і акуратний рельєф отримують тільки широку талію, та і в цілому виглядають дуже мужоподібно. Дамам слід додати у свої тренування вправи, які звертають увагу на всі області преса. Також не слід займатися дуже часто. У всьому потрібно завжди знати міру. Щоб отримати хоч якісь результати може знадобитися місяць, а то й більше. І поспішати тут явно не варто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *