Ці 5 продуктів є кращими джерелами магнію

Дослідження говорять, що магній необхідний для боротьби зі злоякісними захворюваннями. І ось 5 продуктів, де його найбільше, інформує Ukr.Media.

Насіння

Улюблене у нашій країні насіння містить велику кількість магнію. У одній порції гарбузового насіння, що важить 28 г, — 150 мг магнію. Це становить 37 % від рекомендованої добової дози. Насіння багате на антиоксиданти, залізо, мононенасичені жири і жирні кислоти Омега-3.

Горіхи

Такі горіхи, як мигдаль, кеш'ю або пекан, дуже багаті на магній. У 28 г кеш'ю 82 мг магнію, а у порції смаженого мигдалю, що важить 28 г, — цілих 80 мг.

Бобові

Сочевиця, квасоля, горох, соєві боби і нут — найбагатші джерела магнію. Так, у одній чашці приготованої чорної квасолі 120 мг магнію або 30 % від рекомендованої добової дози.

Зелень

Багато зелених листових овочів на зразок капусти, шпинату, ріпи і гірчиці багаті на магній. У чашці приготованого шпинату — 157 мг магнію.

Темний шоколад

Ще один багатий на магній продукт. У 28 г шоколаду 64 мг магнію. У цих ласощах безліч антиоксидантів, що нейтралізують вільні радикали, які пошкоджують клітини і призводять до злоякісних новоутворень.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *