Чим професійна косметика краща за засоби мас-маркету: 5 головних переваг

Сучасні б'юті-засоби поділяють на три основні категорії: мас-маркет, люкс і професійна косметика. Така класифікація заснована на співвідношенні ціни і якості продукції. Найбільш бюджетним і численним класом косметики є мас-маркет, що надходить у широкий продаж. Водночас косметика класу люкс вважається елітною і не розрахована на масового споживача. Професійна косметика розробляється фахівцями і випускається для двох сфер застосування: салонного використання і домашнього догляду. За вартістю цей клас косметики належить до середнього і високого цінового сегменту, інформує Ukr.Media.

Висока якість сировини

Оскільки професійна косметика розробляється фахівцями і її виробництво вимагає ретельних досліджень, під час її виготовлення використовується високоякісна сировина. Самі косметичні продукти повинні мати у складі велику кількість інгредієнтів натурального рослинного походження, а у якості консервантів використовуються більш дорогі і безпечні складові.

Більша ефективність

Порівняно з іншими сегментами б'юті-засобів, професійна косметика містить більш високу концентрацію активних речовин. Компоненти у продукцію нерідко вводяться за допомогою ін'єкцій, ультразвуку, мікрострумів та інших фізичних методів, що дозволяє робити засоби більш насиченими корисними речовинами. А це означає, що така косметика буде краще і ефективніше впливати на шкіру.

Чітка спрямованість і результативність впливу

Головна відмінність професійної косметики від будь-якої іншої — результат від її застосування. Продукція повинна мати строго спрямовану дію стосовно догляду за шкірою обличчя і тіла. Косметика з люксового класу і мас-маркету більш універсальна, але менш адаптована під вирішення певних проблем. У той час як професійна косметика орієнтована на потужний клінічний вплив на проблемні ділянки шкіри.

Розробкою професійних засобів займаються наукові лабораторії та дослідницькі центри. Ефективність будь-якої продукції і її відповідність заявленим цілям мають бути підтвердженими експериментальними даними, а це означає, що якщо на флаконі написано, що крем зволожуючий — він дійсно буде зволожувати.

Наявність більш рідкісних і ефективних компонентів у складі

У складі багатьох сучасних косметичних засобів виробники дуже часто заявляють пептиди і вітамін С. Пептиди — це ціле сімейство речовин, молекули яких побудовані з двох і більше залишків амінокислот. У косметології вони потрібні для підтримання пружності і еластичності шкіри, а також доставки необхідних макроелементів у клітини. Однак для того, щоб продукт дійсно впливав на шкіру і надавав потрібний ефект, недостатньо просто нанести вітаміни і пептиди на обличчя.

Наприклад, вітамін С легко руйнується, тому у професійній косметиці використовуються тільки стабільні його формули. Крім того, важлива концентрація речовин. А вона, як було сказано раніше, у професійній косметиці вища, ніж у люксі і мас-маркеті.

Відсутність переплат за бренд

Косметика класу люкс — це продукція відомих брендів і провідних Будинків моди. Ціна за люксову продукцію залежить не лише від використовуваної сировини, але і від витрат на рекламну кампанію і дизайн упаковки. Купуючи косметику з даного сегмента, ви серйозно переплачуєте за бренд, у той час як ефект від б'юті-засобів може бути навіть менший, ніж у косметики з мас-маркету.

Марки професійної косметики не здійснюють великих витрат на піар-кампанії, а дизайн упаковок набагато лаконічніший і простіший, ніж у продукції інших сегментів. Під час розробки продукції виробник професійних засобів орієнтується насамперед на результат, а не на рекламні обіцянки і модну візуалізацію продукту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *