Через ці причини ви почнете робити розтяжку кожен день

Згадайте відчуття, коли ви, мляві і втомлені, гарненько потягуєтеся — і раптом стаєте набагато бадьоріше і енергійніше. Двохвилинна розтяжка серед робочого дня додасть сил і зарядить енергією, інформує Ukr.Media.

Розтяжка — це унікальний процес, коли ви уважно слухаєте своє тіло, не відволікаючись на рух, виконання повторів і інші фактори. Ви просто дихаєте і тягнетеся, уважно спостерігаючи за своїми відчуттями.

Розтяжка чудово знімає стрес, прибирає м'язові затискачі і напруги в тілі, покращує кровообіг в м'язах.

Зняття м'язових затискачів, своєю чергою, покращує поставу, бо сутулість викликається саме затискачами, усуває дисбаланс розвитку різних груп м'язів і покращує ходу. Розтяжка дозволяє всі м'язи зробити симетрично сильними і гнучкими.

Розтяжка після силового тренування зменшує хворобливі відчуття в м'язах і прискорює швидке відновлення м'язових тканин. Розтягування підвищує еластичність м'язів і запобігає травмам, адже суглоби, оточені гнучкими м'язами і м'якими тканинами, які знаходяться в більшій безпеці. Гнучкі люди травмуються набагато рідше негнучких.

Намагайтеся розтягувати всі групи м'язів, навіть якщо тренування були тільки на верхню або нижню частину тіла.

У кожній позиції затримуйтеся 30-60 секунд.

Дихайте глибоко, рівно і повільно, з кожним видихом пробуйте потягнутися ще трошки глибше.

Обов'язково розтягуйте все тіло симетрично.

Результати від розтяжки ви побачите вже після першого тижня тренувань. Якщо тягнути себе регулярно, для вас не складе проблеми торкнутися чолом колін або сісти на шпагат. Якщо є бажання можна додати собі окреме тренування стретчингу — це піде тільки на користь і допоможе зберігати гнучкість і молодість максимально довго.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *