7 ознак доглянутої жінки, яка є помітною у натовпі

Краса — поняття суб'єктивне. Але якщо йдеться про доглянутість, то існує кілька простих правил, які точно виділять у натовпі жінку, що стежить за собою і любить себе, інформує Ukr.Media.

Що виділяє доглянуту жінку у натовпі

Щоб завжди звертати на себе увагу і виглядати добре, абсолютно не потрібно вдаватися до допомоги пластичного хірурга, достатньо просто доглядати за собою. Стилісти зібрали 7 універсальних речей, які визначають доглянуту жінку:

Стан рук і нігтів

Ніяка жінка, яка поважає себе, не буде з'являтися серед людей з облізлим відрослим манікюром, з відлущеним лаком і зламаними нігтями. І тим більше мова не може йти про зарослу кутикулу або обгризені нігті. Якщо жінка зовсім не знає як доглядати за своїм манікюром, то для цього потрібно відвідувати спеціалізовані сайти, знайти гарного майстра з манікюру і, звичайно ж, регулярно стежити за станом власних рук.

Є дві речі які видають жіночий вік — це шия і руки. Тому якщо шкіра на них груба, лущиться, має недоглянутий стан, то потрібно обов'язково використовувати засоби для догляду. Багато жінок дотримуються правила носіння з собою зволожуючого і живильного крему для рук, щоб у будь-який зручний час можна було підживити суху шкіру. Ну і, звичайно ж, не має бути ніякого бруду під нігтями.

Відсутність відрослих коренів

Жінка, яка стежить за собою, повинна регулярно відвідувати перукаря. Неприпустимими є відрослі корені і посічені кінчики. За своєю зачіскою, формою і кольором волосся потрібно дуже пильно доглядати. Ну і, звичайно ж, регулярно мити і укладати волосся, не заощаджувати на якісних доглядових засобах.

Чиста шкіра

Шкіра завжди говорить про людське здоров'я. Тому вона не повинна блищати, на ній не має бути прищів і чорних цяток. Жінка, яка любить себе, повинна завжди піклуватися про її стан, і якщо є така необхідність, то потрібно знайти гарного дерматолога і косметолога, щоб усунути проблеми. Мати бадьорий і свіжий вигляд допоможуть б'юті-процедури та засоби для догляду, а з їх вибором допоможе фахівець.

Макіяж

У кожної дівчини є свій стиль і макіяж. Навіть не дивлячись на існуючі тренди, кожна виглядає по-своєму. Важливо під час вибору стилю макіяжу керуватися, у першу чергу, власними індивідуальними особливостями, підбирати ті поєднання і рішення, які підійдуть саме їй. Макіяж має бути не кричущим і зухвалим, а стильним і елегантним, таким, який підкреслить усі сильні сторони дівчини.

Зуби й посмішка

Доглянутій дівчині має бути не соромно відкривати рот і посміхатися. А для цього обов'язково треба не лише чистити зуби двічі на день, але й відвідувати регулярно стоматолога, навіть якщо скарги відсутні. Це має бути головним правилом.

Запах

І йдеться не лише про парфум, який може певним чином охарактеризувати дівчину. У першу чергу, йдеться про запах поту, якого взагалі не має бути. Це може назавжди зіпсувати враження, а виправити ситуацію не завжди можливо. На щастя, на ринку є чимало дезодорантів, які допоможуть боротися з проблемою. Але й про регулярний душ теж не варто забувати.

Одяг

Дітей, незалежно від статі, потрібно привчати до охайності. Коли дівчина доглянута, її одяг завжди чистий, випрасуваний, гарно на ній сидить, приховує можливі недоліки. Важливо виглядати охайно, стежити за своїм одягом і зовнішністю в цілому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *