50-річна жінка без жодної зморшки розкрила свій секрет краси

Кет Джеймс майже 50 років. Але оточуючі не дають їй її віку. Жінка виглядає набагато молодше, і у неї практично немає зморшок, інформує Ukr.Media.

Джеймс запевняє, що за її квітучим зовнішнім виглядом стоїть проста техніка. Жінка почала нею користуватися, коли їй було трохи більше 20 років.

У своєму акаунті в TikTok вона розмістила ролик, в якому пояснила, як використовує омолоджуючу техніку, щоб зменшити вираженість зморшок.

Кет Джеймс застосовує скотч, який можна купити практично в будь-якому магазині. Знадобиться чотири невеликих відрізки стрічки. Перший потрібно наклеїти між брів. Ще по одній частині стрічки — над кожною бровою. А остання повинна знаходитися у верхній частині чола. При цьому перш, ніж наносити скотч, потрібно вмитися і позбутися від косметики на обличчі.

Мимовільні рухи і активна міміка будуть змушувати стрічку шелестіти, а вас — не так інтенсивно висловлювати емоції. Згодом виробиться звичка контролювати вираз обличчя без скотча. В результаті ви уникнете появи зморшок.

Деякі користувачі соцмережі вже знайомі з технікою, про що розповіли в коментарях під роликом.

  • "Моя мама наклеїла мені стрічку на лоб, коли мені було 15 років. Вона сказала висловлювати емоції очима, мені 40, а зморшок досі немає",
  • "Це працює. Я користуюся методом вже більше 20 років. Моя мама теж. Мені 63 роки, і у мене мало зморшок", — написали підписники.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *