Вийшов кліп “Номад” Олега Скрипки, створений за допомогою ШІ

Вийшов кліп "Номад" Олега Скрипки, створений за допомогою ШІ

Кліп “Номад” – це емоційний військовий епос, який розповість вам історію героя-мандрівника, що мріє повернутися додому, до себе.

Вперше за два роки український музикант Олег Скрипка випустив новий кліп на пісню “Номад”. Композицію опубліковано в YouTube.

“Номад” – емоційний військовий епос, який розповість вам історію героя-мандрівника, що мріє повернутися додому, до себе. Однак, це не лише візуалізація музичного твору – це спроба осягнення внутрішнього світу героя та його нелегкий і непередбачуваний шлях, який, напевно, долає сьогодні кожен із нас. – йдеться в описі до кліпу.

Повідомляється, що в процесі роботи над “Номадом” команда режисера Alina Dianova прагнула внести інноваційні прийоми у світ музичного кінематографа, частково використовуючи Штучний Інтелект.

Зйомки проходили у віртуальній студії, де було відтворено унікальні краєвиди гір, водоспадів і степів. Це було спробою втілити унікальні архетипічні образи героїв у відверто сучасний контекст.

Зазначається, що “Номад” – це алегорична подорож у світ українських міфів у контексті сучасних реалій.

Мандрівник-герой, який торує свій тернистий шлях і зустрічається в битві з могутнім ворогом, перемагає лютого східного змія засобом магічної підтримки Матері – Землі, Коханої – Дружини, кохання в усіх його проявах, створюючи неповторний і вражаючий наратив Перемоги, – ідеться в повідомленні.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *