У Відні відкрилася виставка української кераміки, присвячена війні

У Відні відкрилася виставка української кераміки, присвячена війні

Назва “ЦеГлина” – це гра слів, що вказує на матеріал і твори, представлені в експозиції.

У столиці Австрії Відні відкрили виставку “Impressions on a Brick” у межах проєкту “Міні-ЦеГлина 2023”, на якій українські художники в кераміці показали свої переживання і відчуття, пов’язані з війною. Про це 26 лютого повідомило посольство України в Австрії.

“Impressions on a Brick” – це не просто показ сучасного українського мистецтва кераміки, а спілкування між мистецтвом і глядачем, місток між внутрішнім світом мистецьких думок і зовнішнім світом спостерігача, – зазначили в посольстві.

Проєкт “Міні-ЦеГлина” був створений в Україні під час повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році. Художники використовують цеглу як полотно, де відображають свої внутрішні переживання та емоції. Кожна цегла має свою унікальну історію, яка звертається до серця кожного відвідувача.

Ініціатива заснована художницею Олесею Дворак-Галик, керівницею київської галереї сучасної кераміки “ЦеГлинаАрт”. Назва “ЦеГлина” – це гра слів, що вказує на матеріал і твори, представлені в експозиції.

Унікальні керамічні роботи, створені 29-ма художниками, розповідають історії виживання та надії України.

Виставка у Відні триватиме з 26.02.24 по 03.03.24 за адресою: Відень, Маркгофгассе 19, культурний центр Маркгоф.

Програма включає зустрічі з художниками та обмін досвідом між українськими та австрійськими керамістами. Музичне оформлення заходу проводить молодіжний квартет української молоді “Terlis”.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *