У Netflix розглядають створення серіалу “Довбуш”

У Netflix розглядають створення серіалу "Довбуш" Кадр із відео

Фільм “Довбуш” є одним із найдорожчих українських фільмів із бюджетом у 120 млн грн. Прем’єра в Україні відбулася 24 серпня 2023 року.

Платформа Netflix розглядає можливість створення серіалу – розширеної чотирисерійної версії фільму “Довбуш”. Про це розповів режисер і продюсер фільму “Довбуш” Олесь Санін для Укрінформ.

Тривають переговори з міжнародним Netflix – це англомовна частина світу, переважно США і Канада, – про те, що вони розглядають ширшу версію фільму, яка буде окремим чотирисерійним серіалом. Ми чекаємо на фінансову пропозицію, – сказав Санін.

За його словами, автори фільму готові до створення серіалу “Довбуш”. Багато знятого матеріалу не увійшло до фільму.

Олесь Санін зазначив, що для творчої групи було несподіваним, що на Netflix “Довбуш” потрапив до п’ятірки найкращих фільмів в Україні. За його словами, фільм уже показали у 27 країнах.

Зараз це кіно показує Індонезія, купують навіть несподівані для мене країни – є 16 мов у перекладах. Досить успішний прокат фільму йде у Франції та Польщі, – додав режисер.

Він також зазначив, що польські актори, які знялися в “Довбуші”, багато допомагали українцям під час війни.

Зокрема, акторка Агата Бузек, яка зіграла княгиню Яблуновську, оселила у своєму домі у Варшаві кілька українських родин, а виконавець ролі полковника Пшелуського Матеуш Косьцюкевич із синьо-жовтим прапором виступив із заявами на підтримку України.

Фільм “Довбуш” режисера Олеся Саніна – пригодницько-історичний екшн, створений за підтримки Держагентства з питань кіно. Головні ролі виконали Сергій Стрельников, Олексій Гнатковський і Дар’я Плахтій.

За перший вікенд показу фільм зібрав 8,7 млн грн. За п’ятнадцять тижнів прокату касові збори стрічки перевищили 68 млн гривень.

Олекса Довбуш – опришок, відомий своєю завзятістю та боротьбою за справедливість. Довбуш вважається найбільш прославленим героєм Прикарпаття та Гуцульщини XVIII століття.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *