Телеверсію церемонії “Оскар” перевипустять із моментом нагородження українців

Телеверсію церемонії "Оскар" перевипустять із моментом нагородження українців

Академія кіномистецтв відновить у скороченій версії церемонії вручення премії “Оскар” сцену перемоги фільму “20 днів у Маріуполі”.

Американська академія кінематографічних мистецтв перевипустить міжнародну телевізійну версію церемонії премії “Оскар”, з якої виключили нагородження українського документального фільму “20 днів у Маріуполі”. Про це 14 березня повідомляє Deadline.

Академія кінематографічних мистецтв і наук планує переглянути 90-хвилинну версію трансляції церемонії вручення премії “Оскар”, яку вона надала міжнародним ліцензіатам, щоб відновити ключовий момент, який було виключено з оригінального пакета: перемогу в номінації “Найкращий документальний фільм” про війну в Україні здобув фільм “20 днів у Маріуполі”.

Цей крок було зроблено після того, як телекомпанія Суспільне, що володіє правами на трансляцію церемонії вручення “Оскара” в Україні, висловила протест проти вилучення цієї номінації з 90-хвилинної версії, заявивши, що вона “шокована та глибоко розчарована” рішенням, унаслідок якого зворушлива промова українського режисера Мстислава Чернова “залишилася на підлозі в монтажному залі”, – ідеться в повідомленні.

У цій промові Чернов висловив скорботу з приводу трагічних втрат серед мирного населення внаслідок російського вторгнення і закликав кінематографічне співтовариство зробити так, щоб “історія була виправлена, щоб правда восторжествувала, і щоб мешканці Маріуполя і ті, хто віддав свої життя, ніколи не були забуті”.

У минулорічній церемонії вручення “Оскарів” 90-хвилинна урізана версія містила номінацію “Найкращий документальний фільм”, яка дісталася фільму “Навальний” про ув’язненого російського опозиціонера Олексія Навального.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *