Шанайї Твейн присвятили іменну ляльку Барбі 2024 року

Шанайї Твейн присвятили іменну ляльку Барбі 2024 року

Щороку до Міжнародного жіночого дня 8 березня компанія Mattel випускає єдину у своєму роді ляльку Барбі.

Канадська співачка Шанайя Твейн цього року удостоєна власної ляльки Барбі. Про це 8 березня повідомляє Billboard.

Суперзірка музики стала рольовою моделлю Barbie 2024 року, обраною Mattel, щоб отримати свою єдину у своєму роді ляльку Barbie на честь її роботи з подолання бар’єрів і натхнення жінок на досягнення їхніх мрій.

Шанайа Твейн була прикладом для наслідування для своїх шанувальників протягом майже 30 років, а тепер лялька Барбі зробила це офіційно.

Лялька не продається в роздріб, але Mattel створює єдиних у своєму роді Барбі щорічно, починаючи з 2018 року, приурочуючи цю подію до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Цього року до числа восьми лауреатів увійшли актриси Гелен Міррен і Віола Девіс, а також поп-діва Кайлі Міноуг.

Рольові моделі ляльки є частиною 65-річного ювілею Barbie, який святкують 9 березня, що передбачає представлення роздрібної колекції, присвяченої найпопулярнішим кар’єрним лялькам Barbie за останні 65 років, а також показ нових ляльок, натхненних класичними образами Barbie.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Shania Twain (@shaniatwain)

Твейн, виступаючи з Лос-Анджелеса через Zoom зі своєю Барбі поруч, каже, що була дуже задоволена тим, що її обрали:

Я серйозно ставлюся до ролі моделі для наслідування, тому що знаю, що вплив, який людина може мати на чиєсь життя, може бути як негативним, так і позитивним. Я вважаю за краще прагнути до позитиву.

Але це не означає, що потрібно все прикрашати, підкреслює легенда кантрі.

Я хочу, щоб люди почувалися добре і щасливо, навіть якщо для цього іноді доводиться ділитися складними або нещасливими моментами власного життя, щоб дати іншим відчути, що вони не самотні, – каже вона.

Ключовим моментом для наслідування є також віра Твейн у розширення прав і можливостей самої себе, “бо в ті моменти, коли ви почуваєтесь самотнім або справді самотніми, ви маєте себе самі – тож вам краще знати, як розширити свої можливості. Це такий важливий життєвий інструмент і навичка”.

Її Барбі носить фірмовий капелюх Твейн, довге чорне пальто і чоботи до стегна з класичного кліпу 1999 року “Man! I Feel Like a Woman!”. Твейн вибрала цю епоху, тому що пісня і її образ несли в собі певний посил. За її словами, “Man! I Feel Like a Woman!” – це “весела пісня для вечірок” для багатьох людей, але за цією мелодією ховається глибший сенс.

Через понад 25 років після виходу кліпу Твейн бачить спільні теми між кліпом “Man! I Feel Like a Woman!” і фільмом “Барбі”.

Твейн повертається в резиденцію Come On Over у театрі Bakkt Theater у Лас-Вегасі 10 травня. Це відбудеться після туру Queen of Me, який зібрав понад 110 мільйонів доларів і став п’ятим за величиною кантрі-туром 2023 року, за даними Billboard Boxscore.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *