Про Розстріляне Відродження: у Києві презентували трейлер до фільму “Будинок “Слово”

“Будинок “Слово” - 10 “Будинок “Слово” / Facebook

20 березня в Українському кризовому медіацентрі відбулася презентація офіційного трейлера до художнього фільму “Будинок “Слово”. Нескінченний роман” режисера Тараса Томенка.

Представлено офіційний трейлер українського фільму, який розповідає про будинок літераторів Будинок “Слово” у Харкові. Про це йдеться на офіційній сторінці ДержКіно України у Facebook.

Український ігровий фільм Тараса Томенка “Будинок “Слово”. Нескінчений роман” вийде в український прокат 9 травня. Цей художній фільм є продовженням документальної стрічки “Будинок “Слово”, який режисер презентував у 2017 році.

Над цим проєктом я з командою працював понад 10 років. І недаремно. Це довга і непроста дорога повернення письменників Розстріляного Відродження із небуття, – зазначив Тарас Томенко.

Головні ролі у стрічці виконали Дмитро Олійник, В’ячеслав Довженко, Ніна Набока та Марина Кошкіна. Продюсерами є Юлія Чернявська, Олег Щербина, Пилип Іллєнко та Ростислав Мартинюк. Виробництво фільму здійснила компанія Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міжнародного благодійного фонду “Солідарність”, а кінотеатральним дистриб’ютором фільму стала компанія B&H.

Детальніше про фільм:

“Будинок “Слово”. Нескінченний роман” – це драматична історія українських письменників доби “розстріляного відродження” 1927 року. За наказом Сталіна у Харкові збудовано кооперативний будинок “Слово”. Найвидатніших українських письменників заселяють у комфортні квартири. Усі вони стали учасниками експерименту, спрямованого на виведення нового типу радянського письменника та тотальний контроль за процесом творчості з метою створення єдиного художнього методу соціалістичного реалізму та не кожен із письменників погоджується оспівувати культ Сталіна.

Неочікувано для мешканців будинку “Слово” до них підселяють нікому не відомого молодого письменника Володимира Акімова. Хто він? Ніхто не знає. З його появою в будинку “Слово” починають розгортатися дивні події, про що й досі мовчать його стіни.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *