На Сицилії встановили статую Атланта, якій близько 2500 років

На Сицилії встановили статую Атланта, якій близько 2500 років

Восьмиметрову статую Атланта реставрували 20 років і, зібравши по частинах, виставили в Долині храмів.

В Італії на Сицилії встановили восьмиметрову статую Атланта, датовану п’ятим століттям до нашої ери. Статуя пройшла 20-річну реставрацію. Про це повідомляє The Guardian.

Атлант стане однією з головних пам’яток Долини храмів. Нарешті ми можемо представити міжнародній спільноті цю грандіозну роботу, – сказав експерт з культурної спадщини Франческо Паоло Скарпінато.

Атлант був однією з 38 статуй, що підтримували храм Зевса в Долині храмів. У грецькій міфології він був титаном, змушеним нести небо на своїх плечах після поразки від Зевса.

Статуї були виявлені 1812 року Чарльзом Р. Кокереллом, британським архітектором у руїнах стародавнього міста Акрагас, заснованого близько 582 року до нашої ери.

Археологи вважають, що статуя Атланта розташовувалася на зовнішній частині храму Зевса, допомагаючи підтримувати дах святилища. Пізніше храм був зруйнований землетрусами.

У 2004 році парк Долина храмів розпочав дослідницьку кампанію під керівництвом Німецького археологічного інституту Риму.

Долина храмів – об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і найбільший археологічний парк у світі. Він займає площу в 1600 гектарів і містить руїни семи храмів, міські стіни, в’їзні ворота, агору, римський форум, а також некрополі та святилища.

Giuseppe Greco Giuseppe Greco

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *