Miss Eco International-2024 стала киянка

Miss Eco International-2024 стала киянка Ангеліна Усанова

Головною метою конкурсу Miss Eco International є популяризація дбайливого ставлення до нашої планети та екології.

“Міс Всесвіт Україна-2023”, киянка Ангеліна Усанова перемогла на міжнародному конкурсі краси Miss Eco International-2024, фінал якого відбувся 29 квітня в каїрському Triumph Hotel, в Єгипті, повідомляє Соцпортал.

Головною метою конкурсу є популяризація важливості дбайливого ставлення до нашої планети та екології. Переможниця конкурсу стає Послом доброї волі ООН з питань екології та довкілля і отримає можливість реалізовувати важливі проекти на благо планети.

Володаркою престижного звання Miss Eco International-2024 стала українка Ангеліна Усанова. Корону Ангеліні Усановій передала Miss Eco International-2023, представниця В’єтнаму, Nguyen Thanh Ha.

Призові місця розподілилися таким чином:

  • IV Віце-Miss Eco International-2024 стала Valerie Avril з Індонезії.
  • III Віце-Miss Eco International-2024 стала Fabiane Goia з Бразилії.
  • II Віце-Міс Eco International-2024 стала Niki Danii з Канади.
  • I Віце-Miss Eco International-2024 стала Chantal Schmidt, Філіппіни.

Окрім перемоги та отримання престижного титулу Ангеліна Усанова також отримала нагороди:

  • I місце в номінації Miss Eco Best Resort Wear за найкращий пляжний лук;
  • III місце серед еко-костюмів з костюмом “Світ у вогні”;
  • ТОП-5 найкращих національних костюмів конкурс за костюм “Фенікс”;
  • ТОП-12 найкращих виступів на Конкурсі Талантів, на якому вона виконала свою авторську пісню “Earth”.

Я неймовірно щаслива, що привезла в Україну титул такого рівня. Уже за місяць я стану Послом доброї волі ООН з питань екології та довкілля, щоб іще раз доносити до світової спільноти голос України, наголошувати на проблемах постраждалої природи, які несе вторгнення РФ в Україну. Сьогодні я радію перемозі та вдячна за підтримку всім прихильникам. Особлива подяка моїй команді, яка в стислі терміни впоралася з підготовкою до конкурсу краси світового рівня, – ділиться враженнями Miss Eco International-2024 Ангеліна Усанова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений МІС ВСЕСВІТ – УКРАЇНА (@missukraine_universe)

Тріумфальній перемозі Ангеліни Усанової на конкурсі краси Miss Eco International-2024, який тривав майже 10 днів у різних містах Єгипту, передувала напружена багатомісячна підготовка. Автором ідеї національного та еко-костюмів стала українська дизайнерка Леся Патока.

Національний костюм Ангеліни Усанової “Фенікс” був створений повністю з ресайкла. Для вбрання було використано понад 1500 пластикових ложок і понад 500 пластикових ножів, які майстри знайшли на сортувальній станції. Головний убір створений зі шматків пластику та пластикових ножів.

На секонд-хенді дизайнери шукали гардини, тюлі та штори. Камені і стрази на сукні – не цінні кристали від Swarovski, а зібрані з суконь, топів і майок, знайдених, знову ж таки, на секонд-хенді. Еко-костюм Ангеліни Усанової називався “Світ у вогні” (Wildfires-англ.)

Так само, як і національний костюм, це вбрання створено з ресайкл-матеріалів і розкриває одну зі світових екологічних проблем. Корсет сукні прикрашений пластиковими пляшками червоного і чорного кольору, а також деталями, вирізаними з будівельних трубок. Створити еко-костюм було складніше, ніж національний костюм, адже це костюм-трансформер.

У костюмі приховали понад 5 метрів запринтованої тканини, яка під час виходу на сцену має створити ефект виверження потоків вулканічної лави.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Angelina Usanova (@usanova.life)

Кліп на пісню “Earth”, з якою Ангеліна виступила на Конкурсі Талантів Miss Eco International-2024, вона презентувала спеціально до Дня Землі, який святкують 22 квітня.

Відеокліп зняли в Києві, в холі Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. В.І. Вернадського, бо саме там розташоване величезне панно “Біль землі”, основною темою композиції якого є нагадування того, що наука має бути спрямована на захист життя на Землі. І аж ніяк не навпаки.

За сюжетом герої кліпу відвідують незвичний атракціон, де за допомогою спеціальних технологій кожен з охочих може фізично “відчути Землю”. Ангеліна постає в образі вищого розуму – головної складової цієї технології, саме вона транслює видіння в мозок інших героїв кліпу і контролює їхні відчуття.

Якби наша планета була людиною, які відчуття її б переповнювали? Перше місце на конкурсі краси Miss Eco International-2024 дуже велика і значна подія для нас. Україна давно не мала перемоги у світових конкурсах краси і ось нарешті ми перемогли в дуже престижному конкурсі, який входить до п’ятірки найкращих у світі. Я не стримувала сліз, і хочу, щоб ця перемога Ангеліни Усанової стала перемогою кожного українця зараз і надихнула наших людей, надала їм наснаги йти далі і вірити, що все буде добре! – розповідає про задум кліпу Ангеліна Усанова.

Перше місце на конкурсі краси Miss Eco International-2024 – дуже велика і значна подія для нас. Україна давно не мала перемоги у світових конкурсах краси і ось нарешті ми перемогли в дуже престижному конкурсі, який входить до п’ятірки найкращих у світі. Я не стримувала сліз, і хочу, щоб ця перемога Ангеліни Усанової стала перемогою кожного українця зараз і надихнула наших людей, дала їм наснаги йти далі і вірити, що все буде добре! – сказала президентка конкурсу “Міс Україна Всесвіт” Анна Філімонова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Nicholo Paulo Ventura (@misspawee)

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *