Компанія Pixar презентувала трейлер мультфільму “Думками навиворіт 2”

Компанія Pixar презентувала трейлер мультфільму "Думками навиворіт 2"

Маленькі голоси в голові дівчинки Райлі знають її вздовж і впоперек, але наступного літа все зміниться, коли у фільмі Disney і Pixar “Inside Out 2” з’явиться нова емоція.

Студія Pixar презентували трейлер мультфільму “Думками навиворіт 2” (Inside Out 2) режисера Келсі Манна. Відео розміщено на каналі студії на YouTube.

Маленькі голоси в голові Райлі знають її вздовж і впоперек, але наступного літа все зміниться, коли у фільмі Disney і Pixar “Inside Out 2” з’явиться нова емоція: Тривога, – ідеться в описі до трейлера.

За словами режисера Келсі Манна, новий персонаж обіцяє навести шереху в штаб-квартирі.

Тривога, яку озвучує Майя Гоук, можливо, і новачок у команді, але вона не з тих, хто відходить на другий план. У цьому є великий сенс, якщо подумати про те, що відбувається в наших головах, – каже Манн, – каже Манн.

Фільм Disney і Pixar “Inside Out 2” повертається у свідомість підлітка Райлі якраз у той момент, коли штаб-квартира піддається раптовому знесенню, щоб звільнити місце для чогось абсолютно несподіваного: нових емоцій! Радість, Печаль, Гнів, Страх і Огида, які вже давно й успішно працюють, не знають, як себе почувати, коли з’являється Тривога.

Майя Гоук озвучує Тривогу, а також Емі Полер у ролі Радості, Філліс Сміт у ролі Печалі, Льюїс Блек у ролі Гніву, Тоні Гейл у ролі Страху та Ліза Лапіра в ролі Відрази.

“Inside Out 2” вийде в кінотеатрах влітку 2024 року.Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *