Актор “Надприродного” Міша Коллінз вигадав оригінальний спосіб, як допомогти Україні

Міша Коллінз - 10 Міша Коллінз / instagram

Зірка серіалу “Надприродне”, американський актор з українським корінням Міша Коллінз знайшов цікавий спосіб, як допомогти Україні відбудувати школу в Дніпропетровській області. Вона була знищена російською ракетою в жовтні 2022 року.

Коллінз закликав своїх шанувальників приєднатися до цієї благородної справи через участь у віртуальній грі, створеній на платформі Minecraft у співпраці з розробниками з Endorah.

Гра, яка отримала назву Minesalt, дозволяє гравцям відчути атмосферу соляних копалень Соледара в Донецькій області та водночас зробити внесок у відновлення постраждалих місцевих спільнот.

Учасники гри мають можливість зібрати кристали та взяти участь у квізі, а потім зробити благодійний внесок на підтримку України. Також, серед тих, хто пожертвує суму від 10 до 24 доларів, будуть розіграні спеціальні призи, включаючи кастомізовані фігурки з гри та пакунки солі “Міць.Українська кам’яна” із підписом президента Володимира Зеленського.

Всі зібрані кошти підуть на відновлення Великокостромської гімназії у Дніпропетровській області, яка зазнала руйнувань під час ракетного обстрілу. Цей освітній заклад був важливим центром для 250 дітей, які отримували тут освіту до вибуху війни, і тепер потребує відновлення. Для завершення проєкту необхідно зібрати 1 150 000 доларів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *