Замість квітів і цукерок: що подарувати вчителю на День знань?

Сертифікат на SPA-сеанс

День знань – хвилююче свято як для школярів та їх батьків, так і для педагогів. У вересні вчителю потрібно налаштовуватися на новий навчальний рік, звикнути до навантажень і інтенсивного робочого режиму. Гарним подарунком стане сертифікат на SPA-сеанс. Аромамасаж допоможе позбутися втоми, а антистресовий – відновити сили після безсонної ночі перевірки зошитів, інформує Ukr.Media.

Бюджет – 400-600 грн.

Квитки на концерт

Вибираючи між пишним букетом і марним блокнотом, яких у вчителя вже ціла колекція, зупиніться на чомусь менш шаблонному. Можна порадувати педагога квитками на джазовий концерт, вечір поезії або популярний спектакль. А якщо ви знаєте, що класний керівник захоплюється спортом, подаруйте йому похід на баскетбольний або футбольний матч. Коштувати це буде не набагато дорожче, ніж пристойні квіти, куплені першого вересня.

Бюджет – 250-400 грн.

Подарунок за професійними інтересами

Презент вчителю можна вибрати у відповідності з предметом, який він веде. Кімнатна рослина стане головною прикрасою кабінету біолога. Фізик зрадіє настільному годиннику в стилі стімпанк. Вчителю географії можна оформити передплату на спеціалізований travel-журнал. А ось вчитель малювання оцінить презент у вигляді pop art картини.

Бюджет – 350-700 грн.

Коробка сюрпризів

Якщо не знаєте, що подобається класному керівникові вашої дитини, увімкніть фантазію. Підготуйте для педагога невелику коробку з готовим набором універсальних подарунків. Туди можна покласти різні приємні дрібниці і сувеніри. Вчителька зрадіє красивій дизайнерській або іменній ручці, органічній косметиці, чаю, солодощам. Вчитель – оригінальному постеру. Здорово доповнити подарунок малюнком дитини або листівкою, яку вона зробить своїми руками. Вчителю буде приємно отримати такий знак уваги від свого учня.

Середня вартість – від 500 до 1000 грн.

Творчий майстер-клас

Будь- який майстер-клас – це можливість отримати незвичайний досвід і знайти нове хобі. Такий подарунок припаде до смаку кожному викладачеві, незалежно від статі і віку. Головне – вгадати з інтересами. Якщо вчителю подобаються творчі заняття, даруйте індивідуальний урок гончарства або живопису. Хочете вибрати щось більш незвичайне зупиніться на майстер-класі молекулярної кухні.

Приблизний бюджет – від 200 до 500 грн.

Підписка на спеціалізовані видання

Кожен педагог хоче рости і розвиватися в професійному плані. Корисним і потрібним подарунком буде підписка на профільні видання: науково-популярні журнали, книги тощо. Оформіть вчителю доступ на ScienceDirect – сайт, на якому можна знайти публікації вчених на будь-які теми: від економіки до медицини та фізики. Ще один варіант – платна підписка на електронну бібліотеку або додаток MyBook. Якщо вчитель старої закалки, можна подарувати сертифікат в книжковий магазин, де він вибере собі потрібну літературу.

Бюджет – приблизно 500-700 грн.

Квест для вчителя і дітей

Раніше школярів разом з учителем відправляли в цирк, зоопарк або театр ляльок. Але сучасних дітей вже не здивуєш. Краще організувати для педагога і дітей захоплюючий квест. Це буде набагато цікавіше, ніж банальний похід в кіно або зоопарк після святкової лінійки. Для молодших класів є дитячі квести, а для старших хлопців – детективні ігри в тематичних квест-кімнатах.

Середня вартість – 200 грн за одну людину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *