Як змінилися життя та обов’язки принца Вільяма після новин про хворобу Кейт міддлтон і короля Чарльза

Розповіли інсайдери

Після новин про виявлення раку в Кейт Міддлтон і короля Чарльза на принца Вільяма впало ще більше зобов’язань, щоб гідно представляти королівську родину. Однак не кожен зможе справлятися зі справами, коли рідні переживають важкі часи. Джерела, наближені до королівської сім’ї, поділилися з американським виданням People тим, як змінилося життя принца Уельського після новин про хворобу дружини та батька. 

«Незалежно від того, чи ти принц, чи жебрак, ніхто не готовий до того, що і батько, і дружина лікуватимуться від раку. Вільям щосили старається», — повідомили інсайдери.

Як змінилися життя та обов'язки принца Вільяма після новин про хворобу Кейт міддлтон і короля Чарльза0

Коли принцеса Кейт повідомила публіці про свою хворобу, Вільям на якийсь час взяв паузу від виконання обов’язків, щоб побути поруч із дружиною й дітьми. Зараз же він знову повертається до роботи і вже незабаром почне вирушати в нові офіційні поїздки. Проте, попри королівські зобов`язання, принц досі залишається головною підтримкою для Кейт Міддлтон.

«Для Вільяма все залежить від здоров’я Кейт», — сказала експертка з монарших справ Інгрід Сьюард. 

Як змінилися життя та обов'язки принца Вільяма після новин про хворобу Кейт міддлтон і короля Чарльза1

Джерела також поділилися, що Вільям вважає за потрібне приділяти якомога більше часу дружині та дітям, адже так, на його думку, Кетрін зможе швидше одужати.

Раніше під час одного зі своїх публічних виходів Вільям відповів на запитання журналістів про стан здоров’я дружини. Принц коротко зазначив, що наразі у них все добре.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *